-35% na plakaty Promocja ważna do 02.12.2020 Zobacz

Obrazy Psy

Liczba produktów w kategorii: 12

Obrazy z psami

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a dom bez zwierząt jest nudny. Coś w tym jest, dlatego niezależnie od tego, czy w twoim domu znalazło się miejsce dla czworonożnego towarzysza zabaw, pies może zagościć na Twojej ścianie. Obrazy z psami będą doskonałą dekoracją, która wniesie w cztery ściany wiele życia.
Obrazy, na których jest pies, dobrze zaprezentują się w domowej galerii, na przykład w przedpokoju, wśród innych dekoracji z motywem zwierząt - na przykład kotów czy koni.

czytaj więcej zwiń opis

Psy obrazy drukowane na płótnie i ręcznie malowane

Nie trzeba mieć wielkoformatowych zdjęć własnego pupila, by cieszyć się ściennymi dekoracjami z motywem psa. Obrazy z psami można zamówić w sklepie bimago. W ofercie znajdują się zarówno obrazy drukowane w wysokiej jakości na płótnie, jak i te ręcznie malowane. Takie dekoracje mogą pasować do wnętrza urządzonego w każdym stylu i w każdej kolorystyce - wszystko zależy od kolorów farb użytych do stworzenia obrazu.

Buldog francuski obraz do pokoju dziecka lub salonu

Jedną z najbardziej wdzięcznych ras psów jest buldog francuski. Ten mały, krępy psiak jest wyjątkowo przyjazny. Nic więc dziwnego, że lubią go dorośli i dzieci, a rodziny często wybierają go na swojego towarzysza.
Wizerunek buldoga francuskiego często gości również na obrazach. Świetnie wygląda w konwencji abstrakcji, wśród intensywnych, charakterystycznych barw. Ponieważ największymi sympatykami psów są zwykle dzieci, obraz z buldogiem francuskim będzie udaną dekoracją pokoju dziecięcego. Jeśli wśród domowników jest więcej miłośników psów, obraz z buldogiem można powiesić również w salonie.