tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 18.10.2021

Żyrafa obrazy

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz Żyrafa

Kolekcja Obrazów Żyrafy to dekoracje dedykowane nie tylko miłośnikom motywów zwierzęcych. Wysoka, majestatyczna żyrafa w większości z nas budzi pozytywne skojarzenia. Być może jest to zasługa długiej szyi, wielkich, ciemnych oczu i uroczych cętek, a może też wiąże się to z jej spokojnym usposobieniem i pewną dozą niezgrabności. Bez względu na motywy prawdą jest, że żyrafy są uwielbiane przez ludzi na całym świecie, a ich podobizny stanowią fantastyczną dekorację w wielu domach i mieszkaniach. Jeżeli Wy również zaliczacie się do miłośników tych pięknych, afrykańskich zwierząt i chcecie każdego dnia cieszyć się ich widokiem to obrazy z żyrafami stworzone są właśnie dla Was. W naszym sklepie znajdziecie dekoracje w różnym stylu, tak więc obrazy żyrafy mogą udekorować wnętrza glamour, rustykalne czy w etnicznej aranżacji.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy żyrafy na płótnie

W ofercie bimago znaleźć możecie żyrafy na obrazach w różnych kolorach, rozmiarach i pozach. Czasem są to wizerunki zwierząt dumnie kroczących po sawannie, innym razem zbliżenia na ich piękne pyski, a jeszcze innym – barwne grafiki i proste rysunki. Niezwykle ciekawą i elegancką opcją jest również żyrafa na obrazie ręcznie malowanym na płótnie. Taka dekoracja, na przykład w postaci malowniczego pejzażu z żyrafami, zebrami i słoniami na tle zachodzącego słońca, fantastycznie sprawdzi się we wnętrzach inspirowanych stylem etno. Dla miłośników nowoczesnych dekoracji, polecamyt tryptyk lub obrazy żyrafy w czarno białych kolorach.

Żyrafa obrazy na ścianę salonu lub biura

Kolorowe żyrafy na obrazach to ozdoba, która doskonale wpisze się w klimat nowoczesnych przestrzeni, a także pomieszczeń o eklektycznym charakterze.Niebanalny motyw z pewnością będzie pozytywnym zaskoczeniem i ciekawie odmieni aranżację wnętrza. Obrazy żyraf z powodzeniem można zawiesić zarówno w domowym salonie czy sypialni, jak i w pokoju dziecięcym. Elegancja i dystyngowany wdzięk żyraf sprawia, że grafiki z tym zwierzęciem będą doskonałym wyborem również w przypadku pomieszczeń biurowych. Psychologowie, terapeuci i pedagodzy mogą natomiast pokusić się o tego typu dekorację w swoich gabinetach z uwagi na fakt, że żyrafa stanowi ucieleśnienie szczerości i empatii w nurcie tzw. porozumienia bez przemocy.