-30% na obrazy na płótnie Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Żyrafy - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 11

Żyrafy - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Żyrafy odszukasz pomysłowe dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta wydruków na płótnie Żyrafy sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Żyrafy to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Żyrafy został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Żyrafy można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Żyrafy to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Żyrafy jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki z łatwością można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Żyrafy, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Żyrafy do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Żyrafy możesz znaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Żyrafy nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Żyrafy jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Żyrafy będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Żyrafy sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Żyrafy będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Żyrafy jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Żyrafy to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Żyrafy złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Żyrafy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Zwierzęta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Żyrafy można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Żyrafy złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Żyrafy w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Żyrafy i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Żyrafy to jedynie jedna z wielu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Żyrafy są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Zwierzęta to podobne inspiracje możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Żyrafy będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Żyrafy, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.