inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Parawany do domu

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Parawan Gejsze II [Room Dividers]
od
479,96 zł
599,96 zł
Parawan Zimowy las [Room Dividers]
od
351,96 zł
439,96 zł
Parawan Dom Szoguna [Room Dividers]
od
351,96 zł
439,96 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 6
 5. 9
Aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń, często niezbędne jest dokonanie podziału pomieszczenia na kilka stref. W tym celu, zamiast stawiać ścianki działowe, można wykorzystać parawany do pomieszczeń, łączące w sobie walory praktyczne z estetycznymi! W bimago oferujemy parawany trzyczęściowe i pięcioczęściowe z kwiatami, wzorami orientalnymi, kompozycjami geometrycznymi czy też krajobrazami. Parawany do domu czy parawan do mieszkania to motywy pasujące do wnętrza w stylu nowoczesnym, skandynawskim, orientalnym, glamour lub boho.

Parawany do mieszkania

Parawany do mieszkania stanowią modną i wygodną alternatywę dla tradycyjnych ścianek działowych. Są one eleganckie, łatwo można je rozłożyć i przestawić w dowolne miejsce w domu. Lekkie, mobilne przegrody świetnie sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu, oddzielając od siebie różne strefy funkcjonalne lub też zasłaniając przed wzrokiem gości wybrane fragmenty wnętrza. Parawany do salonu z powodzeniem rozgraniczą część wypoczynkową od jadalni, a te przeznaczone do pokoju dziecięcego – pozwolą mieszkającemu wspólnie rodzeństwu na odrobinę prywatności. W przypadku sypialni parawan może posłużyć za namiastkę garderoby lub przebieralni, natomiast w kuchni odgrodzić strefę przygotowania posiłków od miejsca ich spożywania.

Czytaj więcej Zwiń opis

Ozdobny parawan do mieszkania

Parawany do domu to nie tylko sposób na sprytne zarządzanie przestrzenią, ale również ciekawy sposób na dekorację wnętrza. Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że bez trudu można znaleźć parawan zgodny ze stylistyką całego pomieszczenia. Warto dobrać motyw do obrazów lub tapet w danym wnętrzu. W naszej ofercie nie zabrakło monochromatycznych, nowoczesnych wzorów, eleganckich deseni kwiatowych czy motywów inspirowanych sztuką pop art. Bez względu na to, czy jest ono urządzone w stylu glamour, skandynawskim, loftowym czy vintage.