inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 06.10.2022 Koniec promocji za: : :

Parawan pokojowy Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty Nr 146286

Parawan pokojowy Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty Nr 146286

<%= shipping_time %>
z VAT

Parawan "Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty"

Parawan "Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty" to wyjątkowa dekoracja do nowoczesnych mieszkań. Wykonany z drewna i zadrukowany z obu stron parawan "Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty" idealnie będzie wyglądał w salonie, sypialni lub biurze. Dzięki swoim funkcjom, parawan "Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty" nie tylko wprowadzi podział przestrzeni ale również pomoże stworzyć we wnętrzu stylową aranżację.

Parawan "Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty" może być złożony z 3 lub 5 segmentów, które połączone są metalowymi, obustronnymi zawiasami. Każda z części parawanu ma wymiar 45x172 cm i jest pokryta obustronnym nadrukiem. Dzięki temu parawan "Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty" jest bardzo ustawną i elegancką dekoracją, która będzie doskonale wyglądała zarówno w sypialni, jak i salonie. Oddzielenie poczekalni od gabinetu, wydzielenie aneksu kuchennego od salonu, stworzenie garderoby w sypialni - pomysłów na to, jak wykorzystać parawan jest naprawdę sporo. Parawan "Pulpit kosmonauty - grafika przedstawiająca galaktykę i geometryczne kształty" to nowość w sklepie bimago. Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji oryginalnych parawanów pokojowych w niskich cenach.

autorski design
druk full HD
wydruk UV safe
moc zastosowań

Informacje techniczne:

Materiał Flizelina o gramaturze 188 g/m²
Konstrukcja: Krosno poprzeczkowe, sosnowe, o grubości 1,5 cm
Zadruk: Jednostronny
Wymiary: 135 x 172 cm (parawany 3-skrzydłowe) lub 225 x 172 cm (parawany 5-skrzydłowe)
Liczba części / skrzydeł: 3 lub 5
Wymiary pojedynczej części: 45 x 172 cm
Dodatkowe elementy: Metalowe zawiasy na łączeniach, praktyczne nóżki zapewniające stabilność i chroniące przed zarysowaniem podłogi
Waga: 5,7 kg (parawany 3-skrzydłowe) lub 9,5 kg (parawany 5-skrzydłowe)
Montaż: Produkt gotowy do użytku bez dodatkowego montażu
Opcja składania: Tak