Plakaty Liście

Plakat Wspomnienie [Poster]
Bestseller
Plakat Funkia [Poster]
Young Art
Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

  1. 1
  2. 2
Sortuj

Sortuj według

Liście plakat w złotej lub czarnej ramie

Motyw liści podbija aktualne trendy wnętrzarskie już od kilku lat. Czy to w formie tapety jako głównego akcentu dekoracyjnego, czy mniejszego plakatu lub obrazu, stanowiącego bardziej wysublimowany, jednak nadal charakterystyczny dodatek do wnętrza. Plakaty liście to ozdoby tętniące energią, idealnie pasujące do wnętrz w stylu boho czy orientalnym. Florystyczne motywy plakatów kolekcji bimago zaspokoją potrzeby miłośników swojskich liści, jak i tych bardziej egzotycznych roślin. Plakaty z liśćmi to ozdoby tętniące życiem i energią. Chcesz ożywić nowoczesne wnętrze? Liście w soczystych odcieniach zieleni w formie plakatów na pewno wprowadzą do Twojego salonu czy sypialni efekt natychmiastowej świeżości oraz witalności. Z kolei wybór monochromatycznych kompozycji z oferty bimago idealnie podkreśli harmonię Twojego wystroju. Plakat “W cieniu liści” będzie doskonałym akcentem każdego współczesnego wnętrza, a dzięki możliwości wyboru rozmiaru, stylu i ramy danego plakatu, stanie się on doskonałą dekoracją dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

czytaj więcej zwiń opis

Plakat zielone liście

Produkty znajdujące się w kolekcji bimago to zbiór wyjątkowych motywów jesiennych liści w odcieniach szlachetnych brązów i rdzy oraz egzotycznych liści tropikalnych takich jak paproć, monstera czy palma. Plakaty nasycone są dobrodziejstwem roślinnej zieleni, przedstawiając motywy XXL, przeskalowane i realistyczne zdjęcia liści, a także zgeometryzowane kompozycje graficzne. Natura połączona z artystyczną ekspresją wprowadza nas w świat plakatów z liśćmi, które wpisują się w najmodniejsze wzory. Motywy liści i ich pochodnych są gwarantem świeżości każdego nowoczesnego apartamentu, pozostając nieustannie rozchwytywanym akcentem wystroju wnętrz.

Plakaty z liśćmi na ścianę

Nowoczesne wnętrza przepełniają najczęściej monochromatyczne tonacje szarości i bieli. Idealnym rozwiązaniem dla ożywienia takiego wystroju będzie soczysta zieleń liści w formie plakatu. W takiej kombinacji polecamy graficzne odzwierciedlenia paproci lub designerski “Ekskluzywna natura”. Mnogość wzorów i odcieni plakatów bimago dopełni wystrój przestrzeni według potrzeb jego użytkownika. Do rustykalnych wnętrz nadadzą się jesienne liście, m.in. “Wrześniowy zmierzch”. Ponadto, liściasty plakat dobrze czuje się w towarzystwie metali szlachetnych np. złota czy mosiądzu, stąd oprawiony w dystyngowaną ramę, będzie stanowił idealny kontrast szlachetności oraz tropikalnej energii, która automatycznie przepełni wnętrze Twojego mieszkania.