Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-15% na malowanki Promocja ważna do 24.09.2020 Koniec promocji za: : :

Plakaty dla nastolatka

Liczba produktów w kategorii: 39

Plakat Meta [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Meta [Poster]
Plakat Ready! [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Ready! [Poster]
Plakat Kaboom! [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Kaboom! [Poster]
Plakat Bang! [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Bang! [Poster]
Plakat Good Boys [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Good Boys [Poster]
Plakat Chihuahua [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Chihuahua [Poster]
Plakat Mops [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Mops [Poster]

Plakaty do pokoju młodzieżowego - kolorowe wzory i awangardowe grafiki

Urządzenie pokoju nastolatka stanowi nie lada wyzwanie. Takie pomieszczenie z jednej strony musi być bardzo funkcjonalne, z drugiej – spełnić oczekiwania bardzo wymagającego lokatora. Plakaty do pokoju młodzieżowego powinny wpisywać się w gust właściciela, pokazując jego zainteresowania i pasje. Mogą one także podkreślać zmiany w jego lub jej życiu, w tym bunt, niezależność i próby wykreowania na nowo własnej osoby. O ile bowiem w pokojach najmłodszych dzieci zwykle królują pastele i słodkie misie, o tyle młodzież woli bardziej intensywne barwy, wyraziste grafiki i zabawę konwencją. Przykładowo poster Always be yourself, czy It’s Always Tea Time, dzięki niebanalnej formie zadowolą nieco starszych nastolatków. Oferta bimago to setki wzorów i kombinacji, którymi zaaranżujesz młodzieżowe wnętrze od podstaw.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty w młodzieżowym stylu czyli dekoracje, które spodobają się nastolatkom

Najlepsze plakaty do pokoju nastolatków to kolorowe, abstrakcyjne grafiki, obrazki inspirowane muralami lub graffiti, a także ilustrujące gust muzyczny dziecka. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się również reprodukcje okładek ulubionych płyt, jak Dark Side of The Moon albo gier komputerowych, np. Skyrim czy Spyro. Dobrym wyborem będą również reprodukcje znanych dzieł malarskich i plakaty filmowe z takich hitów jak Pulp Fiction. Młodzież doceni również dekoracje z inspirującymi albo odważnymi hasłami, ciekawymi cytatami lub fragmentami piosenek.

Plakaty dla nastolatków w różne wzory dla dziewczyn i chłopców

Plakaty młodzieżowe bimago to prawdziwa kopalnia ciekawych wzorów i niezliczonych wariantów ich zobrazowania. Wśród nich są zarówno klasyczne fotografie, proste szkice, skomplikowane grafiki, komiksowe kadry i street artowe obrazy w stylu Banksy’ego - idealne dla nastolatków każdej płci. W naszej ofercie nie brakuje jednak także takich plakatów, dedykowanych konkretnie chłopcom lub dziewczynom, na przykład z hasłami inspirującymi w stylu „Girl power” czy odwołujących się do typowo męskich bądź kobiecych aktywności oraz upodobań, np. piłki nożnej czy mody.