inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Plakaty na Siłownię

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Dla wielu osób siłownia jest drugim domem, a otoczenie, w którym spędzamy sporo czasu ma na nas bardzo duży wpływ, mimo, że często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Ważne jest więc, aby aranżacja takiego pomieszczenia oddziaływała na nas pozytywnie, dodając nam energii i motywując do działania! Szczególnie ważne jest to w przypadku miejsc takich jak siłownia, gdzie w pocie czoła pracujemy nad naszą kondycją i sylwetką. Bimago wychodzi naprzeciw takim potrzebom oferując oryginalne plakaty na siłownię i plakaty fitness z motywacyjnym tekstami!

Plakat siłownia w ramie na ścianę

“Sport to zdrowie” - tak brzmi jedna z najpopularniejszych maksym przekazywanych nam od dziecka. Siłownia jest coraz chętniej wybieranym miejscem do rozwoju osobistego. Zdając sobie z tego sprawę oferujemy wiele plakatów z najnowszej kolekcji bimago, dla każdego fana wychowania fizycznego. Portrety znanych gwiazd ze świata sportu? Mike Tyson czy Muhammad Ali, jako ikony ciężkiej pracy i nieustępliwości, będą motywować i zachęcać do samorozwoju. A może niezwykłe ujęcia z boiska z wizerunkami znanych piłkarzy? Gwiazdy sportu tacy jak Cristiano Ronaldo czy David Beckham ozdobią pokój nastolatka i kibica sportowego. A może po prostu plakat siłownia? Proste i wyraziste grafiki trenujących ludzi pobudzą do pracy. Wybór jest ogromny, a każda decyzja jest trafiona.

czytaj więcej zwiń opis

Plakat fitness - anatomia człowieka, trening, crossfit i sportowe motywy

Nic nie tak bardzo nie zachęca do pracy jak współzawodnictwo. Wiadomym jest, że to nasza silna wola jest najważniejsza w osiągnięciu celu, ale widok ludzi, którzy swoje zadania już wykonali może działać stymulująco. Plakaty na siłownię z inspirującym cytatem stanowią doskonałą bazę motywacyjną dla ludzi, chcących popracować nad swoją kondycją fizyczną. Monochromatyczne plakaty z gwiazdami boksu, m.in. Conor McGregor, stworzą specyficzny i jedyny w swoim rodzaju klimat w przestrzeni do ćwiczeń. Przy okazji tego typu ozdoby ścienne zachęcają do ponownych odwiedzin. W ofercie bimago znajdziecie plakaty do siłowni, które postawią wszystkich na nogi i zmotywują do treningu fizycznego.

Plakat fitness, crossfit, trening i sportowe motywy

Zdrowy tryb życia i bycie fit jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów w naszym świecie. Dostrzegając te zmiany oferujemy plakat fitness, który doskonale obrazuje zdrowy styl życia. Szukasz grafiki do swojego mieszkania, która będzie Cię inspirowała do codziennej pracy nad sylwetką? Czemu by nie wybrać plakat z serii trening albo crossfit? Jest to doskonała dekoracja na ścianę w kąciku, który przeznaczysz na domowe ćwiczenia czy pokoju nastolatka. Spodoba się nie tylko dorosłym, ale także osobom młodszym i starszym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.