Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-30% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 29.09.2020 Zobacz

Plakaty Siłownia

Liczba produktów w kategorii: 9

Plakaty do siłowni dla miłośników sportu

“Sport to zdrowie” - tak brzmi jedna z najpopularniejszych maksym przekazywanych nam od dziecka. Siłownia jest coraz chętniej wybieranym miejscem do rozwoju osobistego. Zdając sobie z tego sprawę oferujemy wiele plakatów z najnowszej kolekcji bimago, dla każdego fana wychowania fizycznego. Portrety znanych gwiazd ze świata sportu? Mike Tyson czy Muhammad Ali, jako ikony ciężkiej pracy i nieustępliwości, będą motywować i zachęcać do samorozwoju. A może niezwykłe ujęcia z boiska z wizerunkami znanych piłkarzy? Gwiazdy pokroju Cristiano Ronaldo czy Davida Beckhama ozdobią pokój nastolatka i kibica sportowego. A może po prostu plakat siłownia? Proste i wyraziste grafiki trenujących ludzi pobudzą do pracy. Wybór jest ogromny, a każda decyzja jest trafiona.

czytaj więcej zwiń opis

Plakat siłownia – dodaj energii swoim klientom

Nic nie tak bardzo nie zachęca do pracy jak współzawodnictwo. Wiadomym jest, że to nasza silna wola jest najważniejsza w osiągnięciu celu, ale widok ludzi, którzy swoje zadania już wykonali może działać stymulująco. Plakaty na siłownię z inspirującym cytatem stanowią doskonałą bazę motywacyjną dla ludzi, chcących popracować nad swoją kondycją fizyczną. Monochromatyczne plakaty z gwiazdami boksu, m.in. Conor McGregor, stworzą specyficzny i jedyny w swoim rodzaju klimat w przestrzeni do ćwiczeń. Przy okazji tego typu ozdoby ścienne zachęcają do ponownych odwiedzin. W ofercie bimago znajdziecie plakaty do siłowni, które postawią wszystkich na nogi i zmotywują do treningu fizycznego.

Plakat fitness czyli niebanalne ozdoby ścienne ze sportowymi motywami

Zdrowy tryb życia i bycie fit jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów w naszym świecie. Dostrzegając te zmiany oferujemy plakat fitness, który doskonale obrazuje zdrowy styl życia. Szukasz grafiki do swojego mieszkania, która będzie Cię inspirowała do codziennej pracy nad sylwetką? Czemu by nie wybrać plakat z serii trening albo crossfit? Jest to doskonała dekoracja na ścianę w kąciku, który przeznaczysz na domowe ćwiczenia czy pokoju nastolatka. Spodoba się nie tylko dorosłym, ale także osobom młodszym i starszym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.