tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-35% na wybrane produkty Oferta ważna do 18.10.2021 Zobacz

Plakat z Jedzeniem

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2

Plakaty napoje na ścianę kuchni, jadalni lub restauracji

Jeśli poszukujemy plakatów przedstawiających jedzenie to na bimago znajdziemy ich mnóstwo. Plakaty to wyśmienity sposób na przyozdobienie kuchni, jadalni czy restauracji. Zdjęcia szwedzkich klopsików oraz tajskiego Pad Thai jasno powiedzą, jakich dań można się spodziewać w danym lokalu. Plakaty ze specjałami konkretnej kuchni pobudzą apetyt i wzbudzą ochotę na konkretne smaki. Naturalnym środowiskiem dla tych plakatów będą jadalnie oraz kuchnie, ale plakaty z jedzeniem dobrze sprawdzą się również w salonach czy pokojach dziennych. Jedzenie i lokalna kuchnia są powiązane z konkretnymi stylami i budzą natychmiastowe skojarzenia. Przykładowo, dzięki zdjęciom spaghetti uzyskamy spójność z wystrojem w stylu włoskim. Plakaty z sushi odnajdą się w nowoczesnych, japońskich restauracjach. Obrazy zapowiadać będą czekające na nas zapachy i smaki.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakat koktajle i inne drinki

Plakaty orzeźwiających soków będą powiewem świeżości i zachęcą do degustacji. Z kolei dekoracje ścienne przedstawiające koktajle zapowiedzą pyszne napoje mleczne na słodko. W przypadku restauracji za pomocą plakatów możemy przygotować gości na to, co może zostać im zaserwowane. Plakaty bimago pomogą w spójny sposób udekorować pomieszczenie zgodnie z jego przeznaczeniem.

Plakat aperol, whisky, koktajle, gin

Szeroki wachlarz możliwości zapewniają plakaty alkoholi. Inny klimat nada piwo, inny wino, a jeszcze inny whisky. Dzięki temu możemy wybrać plakat z alkoholem najbardziej pasującym do atmosfery danego lokalu. Dżentelmeński klub z whisky, romantyczna winiarnia dla dwojga czy spotkanie z przyjaciółkami przy aperolu? Plakaty różnych koktajli i drinków zawieszone nad barem mogą posłużyć jako karta alkoholi serwowanych w danym lokalu, a przy okazji zaprezentować ich wygląd przed podaniem.