inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 02.02.2023 zobacz

Kalendarze plakatowe

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Kalendarze są nieodłącznym towarzyszem naszej codzienności – wyznaczają ważne dla nas daty, przypominają o nadchodzących wydarzeniach i pomagają nam odliczać czas do niecierpliwie wyczekiwanych momentów! Kolekcja Plakaty Kalendarze od bimago to ukłon w stronę wszystkich miłośników funkcjonalnych dekoracji, które łączą w sobie estetykę i użyteczność. Kalendarze plakatowe to wyjątkowe grafiki, które ukoronują aranżację biura lub kącika do pracy w domu i pomogą zaplanować swój czas w efektywniejszy sposób.

Kalendarz plakat na ścianę

Kalendarz ścienny to znany i często zakupowany produkt do mieszkania. Pojawia się on rokrocznie na naszych ścianach, w różnych formach - mniejszych, większych formatach, z wydzieranymi kartkami, z możliwością przesuwania specjalnej zakładki na konkretny dzień w miesiącu. My z kolei mamy zupełnie nowy pomysł na kalendarz ścienny w formie plakatu! Co prawda rok 2022 powoli kończy się, a wielkimi krokami zbliża się 2023, to jednak nic straconego! Kalendarze plakatowe 2023 od bimago mogą przypominać o wspaniałych chwilach, stanowić ciekawy element wystroju wnętrza, czy prezent dla kogoś, kto jeszcze nie przekonał się do tego typu ozdoby na ścianę. W galerii bimago znajdziecie kalendarze biało-czarne i proste w formie z motywem morskim, które charakteryzują się wysoką jakością druku. Każdy z plakatów, także w formie kalendarza ściennego, można opatrzyć obramowaniem, które sprawia, że produkt wspaniale prezentuje się na ścianie.


 

Kalendarz scienny w ramie czarnej, złotej, białej lub srebrnej

Plakat stał się popularną formą ozdabiania mieszkań. Zawieszone na ścianie, w dużym lub małym formacie, w postaci galerii, czy oparte o ścianę na półce - ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Kalendarz ścienny może być równie ciekawym elementem wystroju. Nie od dzisiaj bowiem elementy w kolorystyce biało czarnej świetnie wpisują się w pomieszczenia urządzone w chłodnym stylu skandynawskim. Doskonale też poradzą sobie w biurach, gabinetach, czy nawet łazienkach! Kalendarz plakatowy z motywem morskim, na tle którego wypisane zostały poszczególne miesiące i dni, przywodzi na myśl spokojne, dobre czasu lub burzliwe momenty, które w dalszej perspektywie mogą okazać się kamieniami milowymi w Twoim życiu! Spraw bliskiej osobie odrobinę radości, podaruj jej kalendarz plakatowy 2023, który nie tylko będzie przydatnym elementem wystroju, ale też podkreśli charakter obdarowanego. W galerii bimago znajdziecie różnorodne pomysły na kalendarze ścienne w formie plakatów w kilku wersjach gabarytowych. Jesteś gotowy na coś zupełnie innego? Nie zwlekaj i już dzisiaj zobacz, jaki jest nasz pomysł na plakat!