inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Plakaty dmuchawce

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Delikatny dmuchawiec symbolizujący ulotność to wdzięczny motyw dekoracyjny w aranżacjach nawiązujących do natury. Motyw dmuchawca sprawdzi się szczególnie w nowoczesnych wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy boho! Dzięki takiej dekoracji nadasz przestrzeni lekkości i zapewnisz wyjątkowo przytulną atmosferę. Odkryj plakaty dmuchawiec i plakaty z dmuchawcami od bimago i wybierz dla siebie inspirujący motyw! Plakat dmuchawiec pozwoli na szybką i efektowną metamorfozę każdego pomieszczenia.

Plakat dmuchawce

Kto jako dziecko nie kochał dmuchawców? Delikatny, lekki jak piórko puszek próbował zdmuchnąć każdy maluch. Rozwiewane przez wiatr nasiona swobodnie ulatywały ku niebu, sprawiając wszystkim ogromną radość. Nic więc dziwnego, że dmuchawce są często wybierane jako główny motyw plakatów lub naklejek ściennych w pokojach dziecięcych. Spotkać je można jednak nie tylko tam – plakat dmuchawiec może śmiało zagościć także w dorosłych sypialniach, salonach, a nawet w biurach i restauracjach. Kruchość dmuchawca nieprzerwanie przypomina nam o chwytaniu chwili. Dlatego bez względu na wybór pomieszczenia, plakat “Dmuchawiec” wprowadzi magiczną, ezoteryczną atmosferę.

czytaj więcej zwiń opis

Dmuchawce plakat do minimalistycznych aranżacji wnętrz

Nowoczesne, niezwykle realistyczne plakaty dmuchawce to propozycja dla wszystkich tych, którzy mają w sobie dziecięcą fantazję i chcą wprowadzić do swoich wnętrz odrobinę magii i lekkości. Prosta, kolorowa grafika z dmuchawcem w roli głównej sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. W pomieszczeniach zaprojektowanych w stylu skandynawskim lub zawierających akcenty retro lepszą opcją będzie natomiast plakat dmuchawiec w odcieniach szarości lub sepii.

Dmuchawce na plakatach w kolorach i czarno białych grafikach

Dostępne w naszej ofercie plakaty z dmuchawcem to bogata skarbnica najpiękniejszych i najbardziej magicznych zdjęć. Co ciekawe, grafiki te bardzo często opierają się na dwóch koncepcjach. Pierwsza to zbliżenie na delikatną, puchatą kulę, która jest dowodem na niezwykłą precyzję i pomysłowość natury. Drugi z najpopularniejszych sposobów przedstawienia dmuchawców na plakatach to moment, w którym pojedyncze nasiona odrywają się od rośliny i z wiatrem szybują do góry. Obie te wersje są ukłonem w stronę piękna i każda z nich będzie się fantastycznie prezentowała na ścianie wybranego przez Was pomieszczenia w domu.