Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-25% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 22.09.2020 Zobacz

Plakaty dmuchawiec

Liczba produktów w kategorii: 9

Plakat dmuchawiec – niebanalna dekoracja wzbogaci Twoje mieszkanie

Kto jako dziecko nie kochał dmuchawców? Delikatny, lekki jak piórko puszek próbował zdmuchnąć każdy maluch. Rozwiewane przez wiatr nasiona swobodnie ulatywały ku niebu, sprawiając wszystkim ogromną radość. Nic więc dziwnego, że dmuchawce są często wybierane jako główny motyw plakatów lub naklejek ściennych w pokojach dziecięcych. Spotkać je można jednak nie tylko tam – plakat dmuchawiec może śmiało zagościć także w dorosłych sypialniach, salonach, a nawet w biurach i restauracjach. Kruchość dmuchawca nieprzerwanie przypomina nam o chwytaniu chwili. Dlatego bez względu na wybór pomieszczenia, plakat “Dmuchawiec” wprowadzi magiczną, ezoteryczną atmosferę.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty dmuchawce – minimalistyczne wzory idealne do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesne, niezwykle realistyczne plakaty dmuchawce to propozycja dla wszystkich tych, którzy mają w sobie dziecięcą fantazję i chcą wprowadzić do swoich wnętrz odrobinę magii i lekkości. Prosta, kolorowa grafika z dmuchawcem w roli głównej sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. W pomieszczeniach zaprojektowanych w stylu skandynawskim lub zawierających akcenty retro lepszą opcją będzie natomiast plakat dmuchawiec w odcieniach szarości lub sepii.

Dmuchawce na plakatach – odkryj piękno natury na nowo

Dostępne w naszej ofercie plakaty z dmuchawcem to bogata skarbnica najpiękniejszych i najbardziej magicznych zdjęć. Co ciekawe, grafiki te bardzo często opierają się na dwóch koncepcjach. Pierwsza to zbliżenie na delikatną, puchatą kulę, która jest dowodem na niezwykłą precyzję i pomysłowość natury. Drugi z najpopularniejszych sposobów przedstawienia dmuchawców na plakatach to moment, w którym pojedyncze nasiona odrywają się od rośliny i z wiatrem szybują do góry. Obie te wersje są ukłonem w stronę piękna i każda z nich będzie się fantastycznie prezentowała na ścianie wybranego przez Was pomieszczenia w domu.