Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-25% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 22.09.2020 Zobacz

Plakaty magnolie

Liczba produktów w kategorii: 16

Plakat magnolie – niezwykłe kwiaty jako dekoracje ścienne

Obsypane kwiatami krzewy magnolii to jeden z najpiękniejszych wiosennych widoków. Niestety tylko nieliczni szczęśliwcy mogą cieszyć się tym krzewem we własnym ogrodzie lub też mieszkają blisko rejonów, gdzie można podziwiać te olśniewające rośliny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby białe, różowe czy purpurowe kwiaty zagościły w każdym domu na stałe. Nasze plakaty magnolie, zawieszone na ścianie pokoju dziennego lub sypialni będą przez cały rok przypominały Wam o wiośnie i staną się fantastyczną ozdobą wnętrza. Świetnie sprawdzą się w roli prezentu dla ukochanej osoby. Taki podarek może co jakiś czas zmieniać swoją lokalizację i na nowo zdobić inne pomieszczenia.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty magnolie – nowoczesne wzory do salonu, sypialni lub biura

Delikatne i subtelne magnolie stanowią bardzo wdzięczny obiekt do fotografowania, dlatego roślina ta bardzo często gości na różnego rodzaju grafikach i obrazach. Chcąc powiesić na swojej ścianie plakat w magnolie musicie jednak najpierw podjąć decyzję, którą jej odmianę i wariant wolelibyście oglądać każdego dnia. Dla jednych z Was będą to pojedyncze kwiaty w pełnym rozkwicie, dla innych nierozwinięte jeszcze pąki, a dla kolejnych – bogato obsypany kwieciem krzew. A może zamiast postawić na realistyczny plakat prezentujący magnolie, zdecydować się na delikatny szkic, mocno kontrastowy rysunek albo delikatną akwarelę? W nowoczesnych wnętrzach można pokusić się także o zestawienie obok siebie kilku plakatów, przedstawiających różne oblicza i fazy rozkwitu magnolii. Piękne mogą okazać się też kompozycje, pokazujące jeden kwiat wykonany różnymi technikami, np. zdjęcie, rysunek i malowany farbami obraz.
Bez względu na swój ostateczny wybór możecie być pewni, że plakaty z magnoliami będą znakomitą ozdobą każdego wnętrza – salonu, sypialni, biura, a nawet łazienki. Jeżeli natomiast oprawicie grafikę w ciekawą ramę w czarnym, białym lub złotym kolorze i dodacie do tego biały margines to efekt dekoracyjny będzie jeszcze bardziej zachwycający.