Plakaty z różami

Liczba produktów w kategorii: 29

Plakat róża na ścianę sypialni, salonu lub gabinetu

Róże w wielu kulturach uznawane są za symbol miłości, a także kobiecości. Z tego też względu motyw ten często pojawiał się w wiktoriańskich wnętrzach, subtelnych pokojach dziewczęcych, a także romantycznych buduarach. Obecnie delikatne tapety w drobne pąki zastępowane są bardziej nowoczesnymi i wyrazistymi dekoracjami, takimi jak dostępne w naszej ofercie plakaty w róże o barwie intensywnej czerwieni, różu, żółci i bieli. Ich doskonała jakość, niezwykle wyraziste odwzorowanie kolorów i niemal namacalna faktura sprawiają, że kwiaty wyglądają jak żywe i stanowią bardzo realistyczną oraz efektowną ozdobę ściany.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty róże w eleganckich złotych lub srebrnych ramach

Plakaty róże to idealna propozycja do niemal każdego domowego wnętrza – począwszy od salonu, poprzez sypialnię, a na pokoju gościnnym i dziecięcym kończąc. Motyw ten jest tak uniwersalny, a sposób jego przedstawienia przez projektantów i fotografów na tyle różnorodny, że świetnie pasuje do aranżacji, utrzymanych nawet w całkowicie odmiennej stylistyce. Szczególne, gdy połączy się trzy elementy: plakaty, róże, ramy.
Do romantycznej sypialni lub pokoju nastolatki polecamy nasze plakaty z pojedynczymi różami lub różanymi bukietami w pastelowych i pudrowych kolorach. Koniecznie w eleganckiej, złoconej ramie. Postery “Świat róż” czy “Poziom uczuć” dodatkowo podkreślą delikatność i lekkość aranżacji. Miłośnikom stylu retro powinny spodobać się plakaty z wiktoriańskimi różami, przypominające rysunki ze starych podręczników botanicznych lub klasycznych tapet, m.in. “Niebiańska róża”. Wielbiciele nowoczesnych, minimalistycznych dekoracji powinni postawić na prosty szkic lub plakat z różami w ramie, najlepiej cienkiej, metalowej, czarnej. W naszej ofercie mamy również coś dla osób o bardziej ekstrawaganckim guście – intrygujące plakaty “Tygrys na ramieniu” czy “Akwarelowy portret”.