Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-15% na malowanki Promocja ważna do 24.09.2020 Zobacz

Plakat na ścianę Lew czarno biały

Produkt dostępny

Wybierz typ plakatu


Rozmiar (cm):
Nr 116317 Autor: Luflee
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Cena: Cena zawiera VAT

Czas dostawy

Plakaty
4 dni robocze

Koszty wysyłki

Nasze artykuły wysyłamy do różnych krajów europejskich za pośrednictwem najbardziej renomowanych firm kurierskich. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier UPS.

Plakaty na ścianę

Oprawiaj i komponuj je tak, jak sobie wymarzysz


Odkryj idealny sposób na efektowną dekorację ścienną w przystępnej cenie!

Plakaty dostępne są w przeróżnych rozmiarach, stylach i kolorach, łatwo je oprawić, a dzięki temu, że są lekkie, szybko i bez komplikacji zawiesisz je na ścianie nawet na zwykłym plastrze montażowym. Plakaty można personalizować, a także wykorzystać je jako element galerii przygotowanej z innych dekoracji. A co najważniejsze: wyglądają równie dobrze zawieszone, jak i po prostu oparte o ścianę – idealne rozwiązanie dla zabieganych!

Plakaty świetnie prezentują się w zestawach - zadbaj o to, by Twój plakat był szczęśliwy, zapewniając mu doborowe towarzystwo kolorowych przyjaciół! Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych rozmiarów wszystkie zmieszczą się na Twojej ścianie.

wydruk HD na papierze 170 g/m²
różne formaty i oprawy
do każdej ramy dołączamy zamocowaną zawieszkę
dostępne także jako gotowe zestawy

Dostępne rodzaje opraw

Wystrój Twoich wnętrz jest odzwierciedleniem Twojej osobowości, pozwól im przemawiać grafiką, obrazem lub plakatem! Jeżeli chcesz by wnętrze było wyraziste i kryło moc w intrygujących formach, pomyśl o takich elementach jak na przykład plakat lew, czyli czarno-biały wizerunek króla zwierząt na ciemnym tle. Elementem wzbogacającym plakat jest intensywnie niebieski kolor oczu zwierzęcia, wprowadzający szczyptę interesującej wizualnie nierealności. To mocny obraz, który pasuje do większości założeń wnętrzarskich, pomieszczeń zarówno domowych, jak i biurowych. Koniecznie zobaczcie!