inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na plakaty Darmowa dostawa

Plakaty Architektura

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ważnym elementem każdego miasta jest jego architektura. Zabytkowe kościoły, pałace, place będące świadkami historii, a także nowoczesne budowle fascynują nie tylko znawców tematyki, ale przyciągają także turystów głodnych estetycznych wrażeń! Jeśli pragniesz udekorować dom lub biuro motywami inspirowanymi zabytkami, postaw na plakaty z architekturą od bimago. Plakaty architektura i plakaty most to romantyczne weneckie kanały, wieża Eiffla w dawnej lub współczesnej odsłonie, katedra Notre Dame, Tadż Mahal i inne motywy.

Plakaty most - grafiki i zdjęcia

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów każdej wycieczki jest niewątpliwie możliwość odwiedzenia i zobaczenia nowych, tętniących życiem i radością miast, z zapierającą dech w piersiach zabytkową oraz nowoczesną architekturą. Dlaczego by nie wyruszyć w taką podróż dookoła świata, poznając nieznane nam miasta bez wychodzenia z domu? Nowy Jork, Paryż, Amsterdam a może Kraków? Plakaty architektura z naszej kolekcji staną się niewątpliwą inspiracją dla przyszłych podróży oraz źródłem ciągłych, niezastąpionych wspomnień, a mieszkanie ozdobione nimi nabierze niepowtarzalnego uroku i stanie się swoistą pocztówką z wakacji, na której nie sposób zawiesić oczu. Odkryj plakaty z architekturą z najsłynniejszych miast świata i odmień swoje wnętrza. 


 

Plakat schody idealny do nowoczesnych aranżacji wnętrz

W sztuce najpiękniejszą jest jej różnorodność i autentyczność wypływająca prosto z serca twórcy. Są to w końcu niezwykłe wzory zdobiące fasadę budynków, przykuwające wzrok a tworzące ich niepowtarzalną i intrygującą historię. Unikalne budynki i niebanalne wzornictwo stają się coraz bardziej popularne na ścianach naszych mieszkań. W naszej ofercie plakaty architektura, znajdują się zarówno grafiki budynków w mrocznym stylu, okrywające wnętrze tajemniczością, jak i przykłady architektury klasycznej, budujące spokojny, przyjemny nastrój oraz poczucie obcowania z niepowtarzalnymi dziełami architektów.

Plakaty architektura z najsłynniejszymi budynkami

W kanonie dzieł architektonicznych potrafimy wyróżnić wiele wspaniałych obiektów, które na zawsze zachowały się w umysłach ludzi. Wbrew pozorom to właśnie mosty czy schody możemy określić mianem jednych z cudów architektury, które pomogły ludziom się rozwijać. To dzięki nim jesteśmy w stanie odkrywać niedostępne tereny oraz piąć się do góry. Nie dziwi, więc że stały się one obiektem, którzy artyści wciąż ozdabiają i usprawniają zamieniając je w prawdziwe dzieła sztuki. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w ofercie plakaty architektura znajdują się te przedstawiające schody oraz obrazujące mosty, które idealnie podkreślają charakter wnętrza, zaznaczając przy tym jak istotne dla całości są detale.

Plakaty uliczki

Uliczki mniejszych i większych miast kryją w sobie wiele tajemnic. Zaskakują turystów ciekawymi zakątkami i kawiarenkami, w których można zatrzymać się na chwilę i odpocząć. Jeśli chcesz stworzyć w swoim pomieszczeniu namiastkę niezwykłego klimatu zabytkowych uliczek, możesz upiększyć swoje ściany, wykorzystując plakaty uliczki, dostępne w kolekcji dekoracji ściennych inspirowanych architekturą. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi plakaty z włoskimi uliczkami, i dekoracje uwieczniające uliczki marokańskich miast. Taka dekoracja będzie pobudzać Twoją wyobraźnię, skłaniając do wędrówek w nieznane. Plakaty uliczki mogą stać się efektowną dekoracją salonu, jadalni czy gabinetu. Doskonale sprawdzą się także w kawiarni i biurze podróży. Wybierając dekoracje do swojego pomieszczenia, możesz postawić na plakat czarno-biały lub na dekorację utrzymaną w bardziej intensywnych barwach.

Plakaty zabytki

W naszej kolekcji znajdziesz także plakaty ze znanymi budowlami – wieżami, kościołami i pałacami. Miłośnikom Francji powinny przypaść do gustu plakaty architektura, przedstawiające widok z balkonu na wieżę Eiffla czy też paryskie przedmieścia z zabytkowymi kamienicami i latarniami, zaś osoby, które lubią Włochy, mogą zdecydować się na plakat z rzymskim Koloseum, lub panoramą Wenecji, ze słynnymi kanałami i placem św. Marka, Wśród plakatów architektura nie brakuje także motywów inspirowanych miastami afrykańskimi i azjatyckimi – przykładem może być plakat z ogrodem Majorelle w Marrakeszu czy mauzoleum Tadż Mahal. Ciekawym pomysłem na aranżację wnętrza jest stworzenie galerii złożonej z kilku plakatów, powiązanych tematycznie. Jesteśmy przekonani, że plakaty zabytki podbiją serca nie tylko miłośników architektury. Mogą przypaść do gustu także zapalonym podróżnikom, którzy pragną dać wyraz swojej pasji poprzez niebanalną aranżację wnętrza.