Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-15% na malowanki Promocja ważna do 24.09.2020 Koniec promocji za: : :

Plakaty Kraków

Liczba produktów w kategorii: 14

Plakat Kraków

Ciekawym pomysłem na ozdobienie mieszkania może być plakat przedstawiający Kraków. Wybór dostępnych fotografii, grafik i rysunków tego miasta jest ogromny. Pejzaże ukazujące wschód słońca i budzące się miasto idealnie sprawdzą się w mieszkaniach w stylu industrialnym. Czarno-białe fotografie znajdą swoje miejsce w mieszkaniach, które urządzono w klasycznym stylu. Fotografie Wawelu, ratusza miejskiego czy Teatru Słowackiego są warte umieszczenia w loftowych mieszkaniach. Była stolica Polski pełna jest miejsc wartych odwiedzenia oraz umieszczenia na swojej ścianie. Dzięki plakatom możemy przenieść część miasta do naszej przestrzeni niezależnie od stylu, w jakim ją urządziliśmy. Na plakatach uwieczniono część bogatej historii Krakowa, jak i jego obecne oblicze.

Czytaj więcej Zwiń opis

Kraków plakat - dekoracje z polskimi miastami

W ofercie plakatów można znaleźć wiele polskich miast. Będą to zarówno Kraków, jak i Wrocław, Gdańsk, Warszawa czy Poznań. Tego typu plakaty wprowadzą do domowych przestrzeni klimat tych miast. W przypadku Krakowa dostępne są rysunki miasta, fotografie nowoczesne oraz te, które są stylizowane na starodawne. Uwieczniony na plakacie Smok Wawelski czy pomnik Adama Mickiewicza pokaże nasze przywiązanie do tego miasta oraz upiększy przestrzeń. Pomniki korespondować będą z czernią i szarością mebli oraz kontrastować z bielą ścian.

Mapa Krakowa plakat

Mapy Krakowa lub jego dzielnic mogą znaleźć swoje miejsce w zarówno rustykalnych, jak i minimalistycznych przestrzeniach. Dostępne są mapy zarówno nowoczesne, tradycyjne, kolorowe i czarno-białe. Artystyczne, błękitne mapy to oryginalny pomysł na przyozdobienie ściany. Szczególnie sprawdzi się w kolorowych mieszkaniach w stylach prowansalskim czy eklektycznym. Minimalistyczna forma map pozwala na ich ich uniwersalne wykorzystanie.