inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Plakaty -15% Oferta ważna do 24.01.2022

Plakaty Londyn

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Most londyński [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Miasto kultury [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Londyn [Poster]
od
25,16 zł
29,60 zł
Plakat Centrum Londynu [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Mapa Londynu [Poster]
od
25,16 zł
29,60 zł

Londyn plakat na ścianę

Plakat z symbolami Wielkiej Brytanii może ozdobić nie tylko kuchnię w czasie Tea Time. Dzięki brytyjskim motywom w prosty sposób możemy urozmaicić mieszkanie, dom czy biuro. Plakaty pomogą w identyfikacji graficznej sal do nauki języka angielskiego oraz szkół językowych. To bardzo dobra propozycja dla osób zafascynowanych kulturą i literaturą angielską. Ciemne lub czarno-białe zdjęcia dobrze komponują się z kolorowymi ścianami. To nie jedyna opcja, ponieważ można skontrastować ciemne barwy plakatów z białymi pomieszczeniami. Czerwone akcenty na plakatach w postaci londyńskich autobusów lub budki telefonicznej będą się pozytywnie wyróżniać na ścianach. Podobnie jak wyraziste plakaty w kolorystyce flagi Union Jack.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakat Wielka Brytania

Jeśli poszukujemy ciekawego pomysłu na aranżację pokoju powinniśmy wziąć pod uwagę pasujący plakat. Londyn ukazano bowiem za pomocą różnych technik, takich jak szkice, zdjęcia czy grafiki z napisami, które można dopasować do stylu wnętrza. Biało-czarne mapy miasta przyozdobią białe oraz kolorowe ściany aranżowanych wnętrz. Mapy błękitne pasować będą do spokojnych pomieszczeń przeznaczonych do relaksu. Dostępne są również plakaty pokazujące Londyn na zdjęciach. Dobrej jakości fotografie mostu Tower Bridge czy Big Bena wniosą brytyjski spokój do pokoi i jadalni na całym świecie.

Plakat Anglia, Big Ben i Londyn

Charakterystyczne, londyńskie i brytyjskie symbole takie jak Big Ben, flaga Union Jack czy dwupiętrowe autobusy dodadzą duszy każdemu pomieszczeniu. Brytyjskie motywy z plakatów ściennych mogą stworzyć ze sobą spójną kompozycję. Do plakatów z brytyjskimi motywami należą również plakaty z angielskimi drużynami piłkarskimi. Jest to prawdziwa gratka dla fanów angielskiej ligi piłki nożnej.