inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

3 w cenie 2 Oferta ważna do 03.03.2024

Plakaty Londyn

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakaty z motywem Londynu to grafiki, które pokazują stolicę Wielkiej Brytanii z jej najlepszej strony. To kultowe miasto i jedno z centrów cywilizacyjnych Europy, w którym na co dzień rozwijają się zupełnie nowe trendy w kulturze! Zawsze aktywny, bez względu na porę dnia, tak jak Nowy Jork, Londyn nigdy nie śpi. Jeśli nie możesz go odwiedzić, zobacz kolekcję londyńskich plakatów od bimago! Plakaty Londyn wizualizują miasto w dzień i w nocy w najlepszej jakości! Rozejrzyj się już dziś po naszej londyńskiej galerii plakatów i znajdź idealny wzór.

Londyn plakat na ścianę

Plakat z symbolami Wielkiej Brytanii może ozdobić nie tylko kuchnię w czasie Tea Time. Dzięki brytyjskim motywom w prosty sposób możemy urozmaicić mieszkanie, dom czy biuro. Plakaty pomogą w identyfikacji graficznej sal do nauki języka angielskiego oraz szkół językowych. To bardzo dobra propozycja dla osób zafascynowanych kulturą i literaturą angielską. Ciemne lub czarno-białe zdjęcia dobrze komponują się z kolorowymi ścianami. To nie jedyna opcja, ponieważ można skontrastować ciemne barwy plakatów z białymi pomieszczeniami. Czerwone akcenty na plakatach w postaci londyńskich autobusów lub budki telefonicznej będą się pozytywnie wyróżniać na ścianach. Podobnie jak wyraziste plakaty w kolorystyce flagi Union Jack.


 

Plakat Wielka Brytania

Jeśli poszukujemy ciekawego pomysłu na aranżację pokoju powinniśmy wziąć pod uwagę pasujący plakat. Londyn ukazano bowiem za pomocą różnych technik, takich jak szkice, zdjęcia czy grafiki z napisami, które można dopasować do stylu wnętrza. Biało-czarne mapy miasta przyozdobią białe oraz kolorowe ściany aranżowanych wnętrz. Mapy błękitne pasować będą do spokojnych pomieszczeń przeznaczonych do relaksu. Dostępne są również plakaty pokazujące Londyn na zdjęciach. Dobrej jakości fotografie mostu Tower Bridge czy Big Bena wniosą brytyjski spokój do pokoi i jadalni na całym świecie.

Plakat Anglia, Big Ben i Londyn

Charakterystyczne, londyńskie i brytyjskie symbole takie jak Big Ben, flaga Union Jack czy dwupiętrowe autobusy dodadzą duszy każdemu pomieszczeniu. Brytyjskie motywy z plakatów ściennych mogą stworzyć ze sobą spójną kompozycję. Do plakatów z brytyjskimi motywami należą również plakaty z angielskimi drużynami piłkarskimi. Jest to prawdziwa gratka dla fanów angielskiej ligi piłki nożnej.

Mapa Londynu plakat

Plakaty Londyn to dekoracje, które wykorzystać można przede wszystkim we wnętrzach, które urządzone zostały w nowoczesnym stylu. Mapa Londynu plakat, dostępna w naszej ofercie, doskonale sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach industrialnych. Styl ten bowiem bezpośrednio nawiązuje do miasta i wszystkiego, co z nim związane. Motyw ten doskonale zatem podkreśli dokładnie to, co jest najważniejsze w industrialnej aranżacji.

Plakat Londynu w tej stylistyce prezentuje się modnie i sprawia, że przestrzeń nabiera specyficznego charakteru. Minimalistyczne plakaty Londyn z przedstawieniem mapy miejsca to efektowna dekoracja nie tylko dla miłośników podróży. Wykorzystać go można jako dekorację młodzieżowego pokoju bądź też własnego biura. Plakat o Londynie doskonale prezentować się będzie pojedynczo, jak i w towarzystwie innych plakatów z mapami. Dzięki zestawieniu tematycznemu dekoracji ściennych można stworzyć niezwykle efektowny dodatek do każdego wnętrza!

Czarno-białe plakaty Londyn

Plakat o Londynie może wprowadzić do Twojego wnętrza ekskluzywny klimat, który pożądany jest szczególnie w przestrzeniach biznesowych. Warto zatem zastanowić się nad jego wykorzystaniem w różnego rodzaju miejscach pracy. Dekoracje ścienne są w stanie diametralnie odmienić każde wnętrze i sprawić, że będzie ono zarówno bardziej przytulne, jak i interesujące. Plakaty z przedstawieniem map czy też krajobrazów poszczególnych miast doskonale sprawdzą się w przestrzeniach biurowych firm, którym zależy na podkreśleniu międzynarodowego charakteru swojej działalności.

W bimago znaleźć można dekoracje ścienne, które silnie związane są z Londynem. Mowa tutaj zarówno o wspomnianych wcześniej plakatach z mapami, jak i klasycznych motywach przedstawiających charakterystyczne dla miasta budynki. Przykładem może być plakat Big Ben czy też napis “Londyn” w kolorach flagi brytyjskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!