inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Plakaty -15% Oferta ważna do 24.01.2022

Plakaty Nowy Jork

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Nowy Jork plakat

“Nowy York, Nowy York, chcę się budzić w mieście, które nie śpi” śpiewał Frank Sinatra. Dzięki plakatom z serii “Nowy Jork” jest to możliwe. Plakaty o Nowym Jorku pozwolą poczuć szczyptę Dużego Jabłka nawet w małym pomieszczeniu. Klimat filmów Woody’ego Allena oddany na czarno-białych oraz kolorowych plakatach sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Nowojorskie taksówki, architektura z Empire State Building na czele czy Statua Wolności to nie tylko symbole miasta, ale i całych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Możesz powiesić je w swoim domu, by stworzyć spójny klimat miasta. Dzięki nim poczujesz styl zarówno wielkomiejskich apartamentowców na Manhattanie, jak i klimat nowojorskich przedmieść wraz z tamtejszymi subkulturami. Zachwyć się charakterystycznymi reklamami na Times Square lub odnajdź spokój na ławce w Central Park.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakat Most brookliński - dekoracja do salonu, biura, pokoju

Dzięki plakatom z motywem Nowego Jorku możesz obserwować to miasto z wielu perspektyw. Spójrz na naszkicowaną mapę i śledź trasę ulic Manhattanu lub podziwiaj panoramę z punktu widokowego na Moście Brooklińskim. Spójrz na różne oblicza Nowego Jorku i wsłuchaj się w melodię miasta, które ciągle jest w ruchu i nigdy nie śpi. Miasta, które wywiera ogromny wpływ na światowe trendy w modzie, nauce, technologii i rozrywce.

Mapa Nowego Jorku plakat lub Manhattan na dekoracji ściennej

Dzięki nowojorskim plakatom odkryjesz w pełni różne aspekty Nowego Jorku. Pozwalają one wybrać się w relaksującą podróż żółtą taksówką i obserwować ulice Piątej Alei przy dźwiękach jazzu. Dają szansę na poczucie hip-hopowego klimatu amerykańskiego graffiti. Dekoracje ścienne w formie artystycznej fotografii pozwolą zobaczyć zarówno budzący się Manhattan, jak i tętniące pełnią życia centrum miasta. Rysunki, szkice, fotografie artystyczne oraz realistyczne - wybór jest ogromny. Cały Nowy Jork, całe Big Apple zawarte na plakacie. Holistyczne lub szczegółowe spojrzenie na ponad ośmiomilionowe miasto udekoruje każde pomieszczenie przeznaczone do relaksu lub sypialnię. Mnogość stylów gwarantuje znalezienie plakatu, który idealnie sprosta naszym oczekiwaniom.