inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-25% na plakaty Oferta ważna do 03.12.2023

Plakaty Paryż

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Widok z balkonu [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Lot do wolności [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Wirujący Paryż [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Taneczny Paryż [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Czar miłości [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Drzwi do piękna [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Paryska karuzela [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Zegar Sacre-Coeur [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Rozkoszna chwila [Poster]
od
36,00 zł
48,00 zł
Plakat Słoneczna fasada [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Oczy Paryża [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Spacer na wietrze [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Jasny widok [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Majowe marzenie [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Paryska kawiarnia [Poster]
od
36,00 zł
48,00 zł
Plakat Paryski widok [Poster]
od
36,00 zł
48,00 zł
Plakat Paryski szyk [Poster]
od
36,00 zł
48,00 zł
Plakat Kierunek Paryż [Poster]
od
36,00 zł
48,00 zł
Plakat Szkic Paryża [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Plakat Mapa Paryża [Poster]
od
48,00 zł
64,00 zł
Wieża Eiffla, Katedra Notre-Dame, Pola Elizejskie, Muzeum d'Orsay, Place de la Concorde, Łuk Triumfalny — Paryż oferuje zwiedzającym niezliczone atrakcje, a dla wielu bliskie spotkanie z tym miastem jest wielkim wydarzeniem życiowym! Jeśli nie mieszkasz nad Sekwaną, ale pragniesz żyć jak słynna bohaterka Amelia, wystarczy dodać odrobinę paryskości swoim wnętrzom — plakaty Paryż i plakaty z Paryżem to świetne uzupełnienie aranżacji wnętrz wszystkich frankofonów, romantyków i podróżników na idealny prezent! Znajdź ulubione paryskie motywy!

Plakat Wieża Eiffla

Symbol Francji, symbol Paryża. Zdjęcia oraz malunki Wieży Eiffla są na tyle uniwersalne, że odnajdą się w wielu przestrzeniach. Plakaty z Paryżem mogą zarówno udekorować salon, kuchnię i pokój dzienny, jak i wylądować nad łóżkiem w sypialni. Francja kojarzy się z elegancją i dobrym stylem. Sama wieża Eiffla reprezentuje eklektyzm, czyli połączenie wielu stylów architektonicznych, pozornie do siebie niepasujących. Symbol Paryża może zagościć w domach tych, którzy marzą o wycieczce do Francji lub mają dobre wspomnienia związane z miastem zakochanych. Uniwersalizm paryskich plakatów sprawia, że odnajdzie się w większości mieszkań, dla których ważne są odczucia estetyczne. Mapy Paryża dostępne są w stylu rysunku architektonicznego oraz mapy fizycznej. Pierwszy typ sprawdzi się w bardziej industrialnych i uporządkowanych wnętrzach. Drugi natomiast doskonale nada się do kolorowych pokoi pełnych drobiazgów czy dziecięcych zabawek. Plakaty z narysowanym Paryżem przyozdobią ściany w jednolitym kolorze. Natomiast kolorowe mapy dobrze zaprezentują się na białych ścianach.


 

Plakaty z najpiękniejszymi zakątkami Paryża

Dla osób ceniących sobie spokój i elegancję szczypta Paryża przemycona na plakatach powinna być idealnym dodatkiem do wystroju wnętrza. Szczególnie pasować będą do pełnych bieli mieszkań w stylu glamour. Stolica Francji, kojarzona z modą i paryskim stylem życia, fantastycznie zaprezentuje się w salonie czy sypialni. Rozkoszując się serem i winem będziemy mogli spojrzeć na chwilę na plakat, następnie zamknąć oczy i myślami przenieść się do paryskich perełek. Katedra Notre Dame czy Wieża Eiffla to najbardziej znane obiekty w Paryżu, ale przydomek “miasta miłości” zdobył właśnie dzięki mniejszym zakątkom. Przytulność i niepowtarzalny klimat paryskich uliczek można przenieść do wnętrza własnej sypialni dzięki plakatom Paryż.

Mapa Paryża plakat na ścianę

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby odwiedzić Paryż? A może miałeś szczęście i odwiedziłeś to magiczne miejsce? Zatem warto zachować wspomnienia z podróży na dłużej! Pytasz, w jaki sposób? Z pomocą przychodzą plakaty Paryż od bimago! Plakat o Paryżu to inspirowane miastem miłości dekoracje ścienne, które odmienią Twoje wnętrze! Elementy dekoracyjne do wnętrz inspirowane stylem europejskim to fantastyczny i popularny motyw, który może zdobić ściany każdego wnętrza! Plakat z Wieżą Eiffla i Mapa Paryża plakat to utrzymane w romantycznej palecie kolorów dekoracje, które mogą zdobić wnętrza od klasycznych po współczesne. Te plakaty to naprawdę świetny sposób, aby zachować na swojej ścianie kreatywny dziennik podróży i poczuć się tak, jakby stolica Francji była na wyciągnięcie ręki!

Czarno białe plakaty Paryż

Poczuj powiew romantyzmu z kolekcją Plakaty Paryż, gdzie miłość wisi w powietrzu. Pięknie zaprojektowane i wykonane z najlepszej jakości materiałów plakaty to idealna dekoracja do umieszczenia na ścianie w salonie, gabinecie lub sypialni. Wyglądają świetnie oprawione lub nieoprawione. Wśród kolekcji znajdziesz czarno białe plakaty Paryż, ujęcia paryskich balkonów i kawiarni, kamienic i mostów. W kolekcji znalazły się też mapa Paryża plakat, plakat Wieża Eiffla i plakaty z modelkami. Stanowią świetny prezent dla każdego podróżnika i doskonale nadają się do wnętrz w stylu minimalistycznym, glamour i klasycznym. Plakaty Paryż są też idealnym prezentem dla każdego podróżnika. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, pięknie się prezentują i idealnie wpisują się w klimat salonu, sypialni lub gabinetu. Plakaty Paryż to doskonała dekoracja Twoich ścian!