Plakaty Paryż

Liczba produktów w kategorii: 12

Plakat Wieża Eiffla

Symbol Francji, symbol Paryża. Zdjęcia oraz malunki Wieży Eiffla są na tyle uniwersalne, że odnajdą się w wielu przestrzeniach. Plakaty z Paryżem mogą zarówno udekorować salon, kuchnię i pokój dzienny, jak i wylądować nad łóżkiem w sypialni. Francja kojarzy się z elegancją i dobrym stylem. Sama wieża Eiffla reprezentuje eklektyzm, czyli połączenie wielu stylów architektonicznych, pozornie do siebie niepasujących. Symbol Paryża może zagościć w domach tych, którzy marzą o wycieczce do Francji lub mają dobre wspomnienia związane z miastem zakochanych. Uniwersalizm paryskich plakatów sprawia, że odnajdzie się w większości mieszkań, dla których ważne są odczucia estetyczne.

Czytaj więcej Zwiń opis

Mapa Paryża plakat na ścianę

Mapy Paryża dostępne są w stylu rysunku architektonicznego oraz mapy fizycznej. Pierwszy typ sprawdzi się w bardziej industrialnych i uporządkowanych wnętrzach. Drugi natomiast doskonale nada się do kolorowych pokoi pełnych drobiazgów czy dziecięcych zabawek. Plakaty z narysowanym Paryżem przyozdobią ściany w jednolitym kolorze. Natomiast kolorowe mapy dobrze zaprezentują się na białych ścianach.

Plakaty z najpiękniejszymi zakątkami Paryża

Dla osób ceniących sobie spokój i elegancję szczypta Paryża przemycona na plakatach powinna być idealnym dodatkiem do wystroju wnętrza. Szczególnie pasować będą do pełnych bieli mieszkań w stylu glamour. Stolica Francji, kojarzona z modą i paryskim stylem życia, fantastycznie zaprezentuje się w salonie czy sypialni. Rozkoszując się serem i winem będziemy mogli spojrzeć na chwilę na plakat, następnie zamknąć oczy i myślami przenieść się do paryskich perełek. Katedra Notre Dame czy Wieża Eiffla to najbardziej znane obiekty w Paryżu, ale przydomek “miasta miłości” zdobył właśnie dzięki mniejszym zakątkom. Przytulność i niepowtarzalny klimat paryskich uliczek można przenieść do wnętrza własnej sypialni dzięki plakatom naściennym.