inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na plakaty Darmowa dostawa

Plakaty dla babci i dziadka

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Miłość czapli [Poster]
od
33,60 zł
48,00 zł
Dziadek i babcia to ramiona zawsze gotowe, aby nas przytulić, serca pełne miłości i zrozumienia oraz lekarstwo na wszystkie troski! Każda chwila spędzona w ich towarzystwie to przyjemność w najczystszej postaci – warto zatem odwdzięczyć się im za ten bezcenny czas, który nam zapewniają. Zadbaj, aby poczuli się wyjątkowo i podaruj im piękną przestrzeń z naszymi plakatami na Dzień Babci i Dziadka od bimago. W kolekcji Plakat dla babci i dziadka znajdziesz zarówno delikatne, kobiece motywy, jak i przykuwające wzrok fotografie w męskim stylu.

Dzień babci i dziadka plakat

Spośród szerokiej gamy plakatów bimago można wybrać taki, który idealnie sprawdzi się jako okolicznościowy prezent na dzień babci lub dzień dziadka. Szeroki wachlarz możliwości zapewnia wybranie plakatu, który będzie pasował do wystroju wnętrz osób obdarowanych. W ofercie odnaleźć można zarówno nowoczesne grafiki, jak i tradycyjne zdjęcia i obrazy. Taki upominek może przypomnieć o latach młodości. Warto dać prezent, który będzie przemyślaną i osobistą niespodzianką. Plakat sprawdzi się w tej roli idealnie.

Czytaj więcej Zwiń opis

Dzień babci i dziadka plakat - grafiki od bimago

W ofercie można znaleźć wiele motywów, które mogą przypaść do gustu dziadkowi i babci. Są wśród nich między innymi zwierzęta, pojazdy czy miasta, więc można zakupić plakat z ulubioną rasą psa lub kota, pierwszym samochodem dziadka czy ulubioną miejscowością babci. Możemy również dodać trochę zieleni dzięki plakatom owoców lub roślin czy obdarować bliskich wartościowymi cytatami ich ulubionego twórcy. Jeśli wiemy, co dla naszych dziadków jest ważne lub co najlepiej wspominają ze swojej młodości to wystarczy skorzystać z wyszukiwarki i odnaleźć interesujący nas plakat. Plakat możemy wręczyć również w ramce, która pasować będzie do pokoju babci lub dziadka.

Plakat dla dziadków - pomysł na prezent

Jeśli szukamy pomysłu na prezent dla naszych dziadków to plakat będzie ciekawą opcją. Zwłaszcza jeśli dołączymy do niego dedykację taki plakat ścienny będzie nie tylko przypominał o wnukach, ale stanowić będzie stały element wystroju ich domu czy mieszkania. Warto pamiętać o jego dopasowaniu do wystroju wnętrza, aby plakat cieszył nie tylko nasz wzrok, ale przede wszystkim dziadków. Dopasowany kolorystycznie i tematycznie plakat ucieszy ich i pozostanie pamiątką na lata.