Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-25% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 22.09.2020 Zobacz

Plakaty na dzień mamy

Liczba produktów w kategorii: 29

Plakat Wenus [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Wenus [Poster]
Plakat Mieczyk [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Mieczyk [Poster]
Plakat Audrey [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Audrey [Poster]

Plakaty na dzień matki

W dniu tego wyjątkowego święta warto sprawić mamie prezent, który trafi w jej gust i będzie z nią przez długi czas. Takim prezentem może być ścienny plakat z jednym z setek motywów oferowanych przez bimago. Plakat może być związany z jej upodobaniami, hobby, zainteresowaniami czy charakterem i sposobem bycia. Oferujemy plakaty ze zdjęciami zwierząt, roślin, pokarmu, napojów, miejscowości oraz figurami i symbolami. W pokoju każdej mamy, niezależnie od jej stylu, plakat może okazać się ciekawą dekoracją. Będzie to prezent, który będzie o przypominał o tym pięknym święcie za każdym razem, gdy na niego spojrzy. Najpierw należy zastanowić się nad tym, jaki plakat spodobałby się naszej mamie. Jakie motywy czy kolory trafiłyby w jej gust? Następnie warto dopasować styl plakatu do wnętrza, w którym zagości.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakat dla mamy - dekoracje ścienne bimago

W eleganckich mieszkaniach, na przykład w stylu glamour, odnajdą się plakaty dwukolorowe, z nutką luksusu i pełne elegancji. Plakaty retro, czyli nawiązujące do stylów, które były modne w przeszłości, można dopasować do wystroju vintage. Uliczki i samochody oraz architektura z XX wieku czy postaci w strojach z dawnych lat to przykładowe pomysły na plakat. Można je oprawić w wąską ramkę lub zawiesić tylko w antyramie. Jeśli zdecydujemy się na ramkę, musi być ona dopasowana do plakatu oraz pomieszczenia. Będzie to wartościowa ozdoba do sypialni, kuchni lub pokoju.

Dzień matki plakat - pomysł na prezent

Plakat to niesztampowy, trwały i atrakcyjny pomysł na prezent na Dzień Matki. Możemy zakupić wyjątkowej dla nas osobie upominek na lata. Dzięki obrazowi możemy wyrazić również nasze uczucia względem rodzicielki oraz pokazać, ile dla nas znaczy. Plakaty to także pomysł na prezent dla mamy bez specjalnej okazji. W ten sposób podkreślamy, że pamiętamy o niej niezależnie od świąt i urodzin. Plakaty przedstawiające naturę czy rośliny mogą zastąpić tradycyjne prezenty w formie roślinek doniczkowych albo kwiatów i być ciekawym odejściem od typowych upominków.