tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Plakaty -20% Promocja ważna do 25.10.2021

Plakaty Świąteczne

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Lodowa kraina [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Wycinek Syberii [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Magiczny czas [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Winter Time [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Grudzień [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Sroga zima [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Zapach przypraw [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Zorza i błękitne noce
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Królik w bieli
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Narcyz [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Korony drzew [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Pisklę [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł

Świąteczne plakaty wielkanocne i bożonarodzeniowe

Plakaty świąteczne to świetny pomysł na ozdobienie swojego mieszkania w okresie świąt Bożego Narodzenia lub Wielkiej Nocy. To szybki, prosty i efektowny trik aranżacyjny! Dzięki takim dekoracjom pomieszczenia od razu nabiorą świątecznego klimatu. Plakaty świetnie sprawdzą się w domach, potęgując atmosferę świąt spędzanych wspólnie z najbliższymi. Odnajdą się również na ścianach sklepów i biur, które w okresie świąt zachwycać będą przytulnością, szczególnie w chłodniejsze dni. Plakaty pasować będą do różnych stylów w mieszkaniu, zarówno nowoczesnych przestrzeni, jak i tradycyjnych wnętrz.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty wielkanocne

W ofercie bimago odnaleźć można zarówno plakaty bożonarodzeniowe, jak i wielkanocne. Dzięki nim możemy wprowadzić świąteczną atmosferę do naszego domu. Minimalistyczne płatki śniegu czy pisanki odnajdą się w nowoczesnych mieszkaniach. Kolorowe grafiki, na których dominuje czerwień i złoto sprawdzą się w każdej przestrzeni, a szczególnie w urządzonej w klasycznym stylu. W otoczeniu ciepłych płomieni kominka dodatkowo podkreślą atmosferę świąt. Plakaty z zającami, pisankami czy kurczętami wniosą wiosenny optymizm świąt wielkanocnych i doskonale sprawdzą się jako prezent. W szczególności powinny ucieszyć najmłodszych świętujących.

Plakaty boże narodzenie - dekoracje na ścianę bimago

Udekorowanie rodzinnej przestrzeni przy pomocy plakatów bimago to dobry sposób na świąteczny wystrój. Święty Mikołaj, świąteczne pierniczki czy stajenka to symbole, które jednoznacznie kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia. Jeśli w okresie świątecznym chcemy pokazać swoje przywiązanie do tych symboli możemy to zrobić poprzez kolorowe plakaty ścienne. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla mniejszych mieszkań, w których dostępna przestrzeń jest w pewnym stopniu ograniczona.