inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 26.01.2022 Zobacz

Plakaty góry

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
W jakim otoczeniu łapiesz chwilę oddechu? Jaki krajobraz przyprawia Cię o szybsze bicie serca? Kolekcja Plakaty Góry od bimago z pewnością nie zawiedzie żadnego miłośnika przyrody i górskich wędrówek, a wnętrze wzbogacone o dekorację tego typu nabierze wyjątkowego charakteru! Góry grafika to szczególny rodzaj ozdoby ściennej, która oprócz funkcji estetycznej, potrafi pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Plakat góry wniesie do Twojego salonu, sypialni czy biura harmonię i z pewnością wprowadzi Cię w stan wewnętrznego wyciszenia!

Góry plakat na ścianę salonu, biura lub korytarza

Majestatyczne, potężne i budzące zachwyt góry to jeden z najczęstszych motywów obrazów, grafik i zdjęć. Nic w tym dziwnego – widok zaśnieżonych szczytów, porośniętych gęstym lasem pagórków i malowniczych przełęczy każdego wprawia w zachwyt i doskonale obrazuje piękno natury. We współczesnych przestrzeniach i nowocześnie urządzonych domach, restauracjach czy biurach rzadko jednak można spotkać już klasyczne obrazy z górskimi widokami. Coraz częściej zastępują je plakaty z górami, których doskonała jakość, głębia i idealnie odwzorowanie szczegółów nie mają sobie równych.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty z górami w eleganckich ramach

Jeżeli zapytacie miłośników gór, który górski krajobraz jest według nich najpiękniejszy to zdania będą podzielone, a na hasło idealny „plakat góry” padną różnorodne odpowiedzi. Będą to Alpy lub Himalaje, Tatry lub Bieszczady, a czasem również odległe Andy lub subtelne Góry Stołowe. W naszej ofercie znaleźć można plakaty z pasmami górskimi z różnych, nieraz bardzo odległych miejsc na Ziemi, chociażby K2, Broad Pick, czy Mont Blanc. Łączy je jednak jedno - niezwykły realizm i fantastyczna jakość wydruku. Dzięki temu prezentujący góry plakat pozwoli każdemu we własnym domu poczuć się jak w alpejskim lub tatrzańskim kurorcie. A miłośników wspinaczek górskich, będą nieprzerwanie inspirować do kolejnych wypraw.

Plakaty góry w ramie, z passe-partout lub z marginesem

Bez względu na to, czy w Wasz gust najlepiej wpisują się plakaty z Tatrami, plakaty z Bieszczadami czy też zdjęcia górskich szczytów z innych zakątków globu to możecie mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziecie dekoracje idealną. Taką, które będzie znakomicie prezentowała się nad łóżkiem, w centralnym punkcie salonu, w korytarzu, a także w biurze, zawieszona na ścianie za biurkiem. Kiedy natomiast będziecie chcieli uzyskać nieco bardziej elegancki efekt, to umieśćcie plakat w efektownej ramie lub wybierzcie opcję zdjęcia ze stylowym, białym marginesem.