Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-25% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 22.09.2020 Zobacz

Plakaty góry

Liczba produktów w kategorii: 40

Plakat Palenisko [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Palenisko [Poster]
Plakat Meandry [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Meandry [Poster]
Plakat Lofoty [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Lofoty [Poster]
Plakat Dzwonki [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Dzwonki [Poster]
Plakat K2 [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat K2 [Poster]

Plakaty góry – niezwykłe krajobrazy na wspaniałych dekoracjach

Majestatyczne, potężne i budzące zachwyt góry to jeden z najczęstszych motywów obrazów, grafik i zdjęć. Nic w tym dziwnego – widok zaśnieżonych szczytów, porośniętych gęstym lasem pagórków i malowniczych przełęczy każdego wprawia w zachwyt i doskonale obrazuje piękno natury. We współczesnych przestrzeniach i nowocześnie urządzonych domach, restauracjach czy biurach rzadko jednak można spotkać już klasyczne obrazy z górskimi widokami. Coraz częściej zastępują je plakaty z górami, których doskonała jakość, głębia i idealnie odwzorowanie szczegółów nie mają sobie równych.

czytaj więcej zwiń opis

Góry – plakaty z Tatrami, Bieszczadami i najbardziej znanymi miejscami na Ziemi

Jeżeli zapytacie miłośników gór, który górski krajobraz jest według nich najpiękniejszy to zdania będą podzielone, a na hasło idealny „plakat góry” padną różnorodne odpowiedzi. Będą to Alpy lub Himalaje, Tatry lub Bieszczady, a czasem również odległe Andy lub subtelne Góry Stołowe. W naszej ofercie znaleźć można plakaty z pasmami górskimi z różnych, nieraz bardzo odległych miejsc na Ziemi, chociażby K2, Broad Pick, czy Mont Blanc. Łączy je jednak jedno - niezwykły realizm i fantastyczna jakość wydruku. Dzięki temu prezentujący góry plakat pozwoli każdemu we własnym domu poczuć się jak w alpejskim lub tatrzańskim kurorcie. A miłośników wspinaczek górskich, będą nieprzerwanie inspirować do kolejnych wypraw.

Plakaty z górami – przepis na niezwykłą dekorację wnętrza

Bez względu na to, czy w Wasz gust najlepiej wpisują się plakaty z Tatrami, plakaty z Bieszczadami czy też zdjęcia górskich szczytów z innych zakątków globu to możecie mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziecie dekoracje idealną. Taką, które będzie znakomicie prezentowała się nad łóżkiem, w centralnym punkcie salonu, w korytarzu, a także w biurze, zawieszona na ścianie za biurkiem. Kiedy natomiast będziecie chcieli uzyskać nieco bardziej elegancki efekt, to umieśćcie plakat w efektownej ramie lub wybierzcie opcję zdjęcia ze stylowym, białym marginesem.