inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na plakaty Oferta ważna do 27.05.2024

Plakaty góry

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
W jakim otoczeniu łapiesz chwilę oddechu? Jaki krajobraz przyprawia Cię o szybsze bicie serca? Kolekcja Plakaty Góry od bimago z pewnością nie zawiedzie żadnego miłośnika przyrody i górskich wędrówek, a wnętrze wzbogacone o dekorację tego typu nabierze wyjątkowego charakteru! Góry grafika to szczególny rodzaj ozdoby ściennej, która oprócz funkcji estetycznej, potrafi pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Plakat góry wniesie do Twojego salonu, sypialni czy biura harmonię i z pewnością wprowadzi Cię w stan wewnętrznego wyciszenia!

Góry plakat na ścianę salonu, biura lub korytarza

Majestatyczne, potężne i budzące zachwyt góry to jeden z najczęstszych motywów obrazów, grafik i zdjęć. Nic w tym dziwnego – widok zaśnieżonych szczytów, porośniętych gęstym lasem pagórków i malowniczych przełęczy każdego wprawia w zachwyt i doskonale obrazuje piękno natury. We współczesnych przestrzeniach i nowocześnie urządzonych domach, restauracjach czy biurach rzadko jednak można spotkać już klasyczne obrazy z górskimi widokami. Coraz częściej zastępują je plakaty z górami, których doskonała jakość, głębia i idealnie odwzorowanie szczegółów nie mają sobie równych.


 

Plakaty z górami w eleganckich ramach

Jeżeli zapytacie miłośników gór, który górski krajobraz jest według nich najpiękniejszy to zdania będą podzielone, a na hasło idealny „plakat góry” padną różnorodne odpowiedzi. Będą to Alpy lub Himalaje, Tatry lub Bieszczady, a czasem również odległe Andy lub subtelne Góry Stołowe. W naszej ofercie znaleźć można plakaty z pasmami górskimi z różnych, nieraz bardzo odległych miejsc na Ziemi, chociażby K2, Broad Pick, czy Mont Blanc. Łączy je jednak jedno - niezwykły realizm i fantastyczna jakość wydruku. Dzięki temu prezentujący góry plakat pozwoli każdemu we własnym domu poczuć się jak w alpejskim lub tatrzańskim kurorcie. A miłośników wspinaczek górskich, będą nieprzerwanie inspirować do kolejnych wypraw.

Plakaty góry w ramie, z passe-partout lub z marginesem

Bez względu na to, czy w Wasz gust najlepiej wpisują się plakaty z Tatrami, plakaty z Bieszczadami czy też zdjęcia górskich szczytów z innych zakątków globu to możecie mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziecie idealny plakat z górami. Taką, które będzie znakomicie prezentowała się nad łóżkiem, w centralnym punkcie salonu, w korytarzu, a także w biurze, zawieszona na ścianie za biurkiem. Kiedy natomiast będziecie chcieli uzyskać nieco bardziej elegancki efekt, to umieśćcie plakat w efektownej ramie lub wybierzcie opcję zdjęcia ze stylowym, białym marginesem.

Plakat góry

Góry to niezwykle wdzięczny motyw, który sprawdza się w każdym wnętrzu. W obrębie naszych zainteresowań znalazły się zarówno piękne toskańskie pagórki, jak i majestatyczne Himalaje. Wybór konkretnego wzoru znajdującego się na dekoracjach takich jak plakat góry powinien być uzależniony zarówno od aranżacji wnętrza, jak i indywidualnych preferencji domowników.
W ofercie bimago, oprócz plakatów, które przedstawiają zdjęcia szczytów górskich, znajdują się również dodatki takie jak góry grafika. Plakat góry to przedstawienie piękna pasm górskich w formie geometrycznych grafik. Tego typu produkty z pewnością świetnie odnajdą się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym. Plakaty góry stanowić będą niebanalną ozdobę, która dodatkowo ożywi przestrzeń i wniesie do niej odrobinę pozytywnej energii. Grafika góry to nie tylko doskonała propozycja dla miłośników zdobywania górskich szczytów. Z pewnością spodoba się również tym, którzy nie do końca lubią tego typu aktywność.

Góry grafika

Miłośnicy górskich wspinaczek czy sportów ekstremalnych z pewnością ucieszą się z codziennego oglądania tych najwyższych i najtrudniejszych do zdobycia szczytów. Mowa tutaj przede wszystkim o dekorajcach z pasmami górskimi, które mogą pojawić się w mieszkaniu w formie zdjęć. Chcąc jednak zapewnić sobie niebanalną dekorację wnętrza, warto zapoznać się z dostępnymi w naszej ofercie grafikami, które z pewnością idealnie spełnią swoje zadanie. Góry grafika to wariacja na temat gór, to świetne rozwiązanie nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Idealnie wpasowują się w klimat dziecięcych przestrzeni, które pełnią szereg istotnych funkcji. Pokój przeznaczony dla najmłodszych to bowiem nie tylko miejsce do odpoczynku i nauki, ale i rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Warto, by był on urządzony zarówno w sposób praktyczny, jak i kreatywny. Plakaty góry z uroczymi kolorowymi grafikami, a także plakaty góry Tatry doskonale wpisują się w te założenia!