inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

3 w cenie 2 Oferta ważna do 03.03.2024

Plakaty niebo

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Niebo to niesamowite tło dla spektaklów, które oferuje nam natura każdego dnia. Bezchmurne lub spowite obłokami niebo, z zachodzącym lub wschodzącym słońcem, deszczowe i przecięte piorunami, słoneczne i gwieździste - o każdej porze dnia i nocy, o każdej porze roku niebo stanowi zachwycającą scenerię! Niebo to także ciekawy motyw aranżacyjny, chętnie wykorzystywany na obrazach, fototapetach czy plakatach. W bimago znajdziesz plakaty niebo, plakaty chmury i plakaty z widokiem nieba, które staną się niebanalną ozdobą Twojego wnętrza!

Plakat zachód słońca oraz plakaty ze wschodem słońca

Może być nieskazitelnie niebieskie, pokryte gęstą powłoką chmur, mienić się tysiącem kolorów lub rozbudzać wyobraźnię skomplikowanymi układami obłoków. Niebo, bo o nim mowa, stanowi nieprzebrane źródło inspiracji do tworzenia fantastycznych dekoracji do każdego domu i biura. Plakat przedstawiający niebo to właśnie jedna z takich propozycji – niezwykłych, intrygujących, a przy tym… emanujących spokojem. W końcu nic tak nie relaksuje i nie poprawia humoru, jak jasna mapa nieba na plakacie, gdy za oknem nieco mniej przyjemna pogoda lub gdy od rana potrzebujemy porządnej dawki pozytywnej energii.

czytaj więcej zwiń opis

Plakat chmury i podniebne widoki na ścianę

Plakat ze wschodem czy zachodem słońca? Taki dylemat często mają osoby, które szukają idealnej „niebiańskiej” dekoracji do swojego domu. Podobno widok nieba o poranku bardziej pobudza, natomiast przeniesiony na plakat zachód słońca częściej wprowadza wyciszający nastrój. “Wrześniowy zachód słońca” lub “Sen” to kojący widok po ciężkim dniu. Idealny na jesiennie wieczory w salonie. Natomiast “Samoloty w chmurach” to pozycja, która motywuje do działania. Prawda jest jednak taka, że gdy nie możecie się zdecydować na jeden wariant to najlepiej wybierzcie… oba! Kiedy do tego pośrodku wstawicie jeszcze plakat z chmurami na południowym niebie, to uzyskacie wyjątkowo malowniczy i dekoracyjny tryptyk.

Plakaty niebo na ścianę w ramach, passe-partout lub z marginesem

Wybór między niebem o wschodzie lub zachodzie słońca tylko jedna z możliwych opcji pośród dostępnych w naszej ofercie plakatów. Znaleźć tu można także niebo nocne, ozdobione blaskiem zorzy polarnej, jak poster “Błękitne noce”. Nieziemską propozycję stanowi to widziane z kosmosu na plakacie “Błękitna planeta”. Niebo jest także ważnym elementem wielu plakatów z najbardziej znanymi i urokliwymi pejzażami – począwszy od gór, przez morze, jeziora i lasy, a na miejskich metropoliach kończąc. Wielki Kanion czy Paryż to zaledwie wierzchołek góry lodowej! Wśród naszych plakatów z niebem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.