Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-15% na malowanki Promocja ważna do 24.09.2020 Koniec promocji za: : :

Plakaty niebo

Liczba produktów w kategorii: 39

Plakat Nostalgia [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Nostalgia [Poster]
Plakat Mewa [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Mewa [Poster]
Plakat Dobranoc [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Dobranoc [Poster]
Plakat Niepokój [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Niepokój [Poster]
Plakat Jasna noc [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Jasna noc [Poster]
Plakat Pełnia [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Pełnia [Poster]

Plakat niebo – zobacz niezwykłe pomysły na dekorację swojego mieszkania

Może być nieskazitelnie niebieskie, pokryte gęstą powłoką chmur, mienić się tysiącem kolorów lub rozbudzać wyobraźnię skomplikowanymi układami obłoków. Niebo, bo o nim mowa, stanowi nieprzebrane źródło inspiracji do tworzenia fantastycznych dekoracji do każdego domu i biura. Plakat przedstawiający niebo to właśnie jedna z takich propozycji – niezwykłych, intrygujących, a przy tym… emanujących spokojem. W końcu nic tak nie relaksuje i nie poprawia humoru, jak jasna mapa nieba na plakacie, gdy za oknem nieco mniej przyjemna pogoda lub gdy od rana potrzebujemy porządnej dawki pozytywnej energii.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty ze wschodem lub zachodem słońca – wybierz swój ulubiony pejzaż

Plakat ze wschodem czy zachodem słońca? Taki dylemat często mają osoby, które szukają idealnej „niebiańskiej” dekoracji do swojego domu. Podobno widok nieba o poranku bardziej pobudza, natomiast przeniesiony na plakat zachód słońca częściej wprowadza wyciszający nastrój. “Wrześniowy zachód słońca” lub “Sen” to kojący widok po ciężkim dniu. Idealny na jesiennie wieczory w salonie. Natomiast “Samoloty w chmurach” to pozycja, która motywuje do działania. Prawda jest jednak taka, że gdy nie możecie się zdecydować na jeden wariant to najlepiej wybierzcie… oba! Kiedy do tego pośrodku wstawicie jeszcze plakat z chmurami na południowym niebie, to uzyskacie wyjątkowo malowniczy i dekoracyjny tryptyk.

Plakat chmury i inne, nieziemskie widoki w galerii bimago

Wybór między niebem o wschodzie lub zachodzie słońca tylko jedna z możliwych opcji pośród dostępnych w naszej ofercie plakatów. Znaleźć tu można także niebo nocne, ozdobione blaskiem zorzy polarnej, jak poster “Błękitne noce”. Nieziemską propozycję stanowi to widziane z kosmosu na plakacie “Błękitna planeta”. Niebo jest także ważnym elementem wielu plakatów z najbardziej znanymi i urokliwymi pejzażami – począwszy od gór, przez morze, jeziora i lasy, a na miejskich metropoliach kończąc. Wielki Kanion czy Paryż to zaledwie wierzchołek góry lodowej! Wśród naszych plakatów z niebem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.