Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-25% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 22.09.2020 Zobacz

Plakaty Religijne i anioły

Liczba produktów w kategorii: 11

Plakaty o tematyce religijnej

Plakaty religijne to sposób na przyozdobienie swojego mieszkania. Pasować będą do pomieszczeń z dużą ilością drewnianych mebli oraz elementów. Wpasują się w we wnętrza kojarzone ze spokojem ducha i rodzinnym spędzaniem czasu. Plakaty o tematyce religijnej to ciekawy sposób na pokazanie swojej wiary i religijności lub po prostu wyraz uznania dla bogactwa sztuki sakralnej. W bimago oferujemy szeroki wybór plakatów o tematyce religijnej. To zarówno cytaty z Pisma Świętego, jak i obrazy przedstawiające anioły i świętych. Dostępne są również plakaty prezentujące sceny biblijne. Plakaty pokazujące ostatnią wieczerzę czy stworzenie świata nadadzą się do pokoju dziennego czy jadalni, w której wspólnie z całą rodziną zjemy niedzielny obiad.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakat Anioły, Jezus, cytaty z Biblii

W Biblii pojawia się wiele postaci, motywów oraz scen. Są one powszechnie znane w naszej kulturze. Plakaty przedstawiające Jezusa z Nazaretu mogą być stałym elementem wystroju. Ostatnia wieczerza, ukrzyżowanie oraz zmartwychwstanie Chrystusa to sceny, które odwzorowane na plakatach będą przypominały o tych wydarzeniach. Nowotestamentowe oraz starotestamentowe motywy pasować będą do ścian w ciepłych odcieniach brązu, pomarańczy oraz żółci. Plakaty mogą przyozdobić dom, mieszkanie, salę katechetyczną czy miejsce kojarzone z kultem religijnym.

Plakat Matki Boskiej Częstochowskiej

Obraz Matki Boskiej jest jednym z symboli Częstochowy. To również jeden z najpopularniejszych w Polsce wizerunków Matki Boskiej, który towarzyszył historii naszego kraju. Plakat z Czarną Madonną będzie korespondował z pomieszczeniami, w których pojawiają się czarne, brązowe oraz szare barwy. Kolorystyka obrazu może kontrastować z białymi lub kremowymi ścianami.