inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Wymiary plakatów

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Most z rowerami
od
23,40 zł
27,56 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 34
  5. 66
Plakaty to prosty sposób na upiększenie każdego wnętrza! W kolekcji bimago znajdziesz plakaty w różnych rozmiarach, co przekłada się na nieograniczone możliwości aranżacyjne. Najmniejsze plakaty możesz z powodzeniem umieścić na biurku lub w wąskiej wnęce, plakaty średnie natomiast pozwolą na stworzenie kilkumetrowej galerii nad Twoim łóżkiem w sypialni, zaś dekoracje w największych wymiarach najlepiej wieszać pojedynczo na dużej, jednolitej płaszczyźnie. Odwiedź naszą kolekcję plakatów o różnych wymiarach i odmień swoje wnętrze!

Wymiary plakatów

Plakaty to fantastyczny pomysł na dekorację wnętrza, a różnorodność dostępnych rozmiarów sprawia, że można je różnie wykorzystać i zestawiać ze sobą na setki sposobów. Plakaty w małych rozmiarach, jak 13x18 cm, 20x20, 20x30 czy 21x30 cm, świetnie będą prezentowały się na biurku, półce czy w wąskiej wnęce. Te w średnim formacie (30x30, 30x40, 30x45, 40x50, 40x60) idealnie nadają się do stworzenia kilkuelementowej galerii nad łóżkiem w sypialni lub za sofą w salonie. Układ takiej dekoracji zależy tylko od Twojej wyobraźni – może być idealnie symetryczny lub też mieć zdecydowanie bardziej abstrakcyjną formę.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty rozmiary

Największe plakaty (50x50, 50x70, 60x90 i 70x100) potrzebują zdecydowanie więcej przestrzeni, więc warto wieszać je pojedynczo na dużej, jednolitej płaszczyźnie. Można także umieścić je w minimalistycznej ramie i postawić na podłodze, opierając jedynie o ścianę. Dobrym pomysłem jest także zawieszenie w centrum jednego, dużego plakatu i otoczenie go kilkoma mniejszymi, a ponadto łączenie plakatów kwadratowych z prostokątnymi o orientacji poziomej i pionowej.