inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na plakaty Darmowa dostawa

Wymiary plakatów

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Sekretny bukiet [Poster]
od
33,60 zł
48,00 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 27
  5. 51
Plakaty to prosty sposób na upiększenie każdego wnętrza! W kolekcji bimago znajdziesz plakaty w różnych rozmiarach, co przekłada się na nieograniczone możliwości aranżacyjne. Najmniejsze plakaty możesz z powodzeniem umieścić na biurku lub w wąskiej wnęce, plakaty średnie natomiast pozwolą na stworzenie kilkumetrowej galerii nad Twoim łóżkiem w sypialni, zaś dekoracje w największych wymiarach najlepiej wieszać pojedynczo na dużej, jednolitej płaszczyźnie. Odwiedź naszą kolekcję plakatów o różnych wymiarach i odmień swoje wnętrze!

Wymiary plakatów

Plakaty to fantastyczny pomysł na dekorację wnętrza, a różnorodność dostępnych rozmiarów sprawia, że można je różnie wykorzystać i zestawiać ze sobą na setki sposobów. Plakaty w małych rozmiarach, jak 13x18 cm, 20x20, 20x30 czy 21x30 cm, świetnie będą prezentowały się na biurku, półce czy w wąskiej wnęce. Te w średnim formacie (30x30, 30x40, 30x45, 40x50, 40x60) idealnie nadają się do stworzenia kilkuelementowej galerii nad łóżkiem w sypialni lub za sofą w salonie. Układ takiej dekoracji zależy tylko od Twojej wyobraźni – może być idealnie symetryczny lub też mieć zdecydowanie bardziej abstrakcyjną formę.


 

Plakaty rozmiary

Największe plakaty (50x50, 50x70, 60x90 i 70x100) potrzebują zdecydowanie więcej przestrzeni, więc warto wieszać je pojedynczo na dużej, jednolitej płaszczyźnie. Można także umieścić je w minimalistycznej ramie i postawić na podłodze, opierając jedynie o ścianę. Dobrym pomysłem jest także zawieszenie w centrum jednego, dużego plakatu i otoczenie go kilkoma mniejszymi, a ponadto łączenie plakatów kwadratowych z prostokątnymi o orientacji poziomej i pionowej.

Plakaty duże formaty

Plakaty to dekoracje, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzięki odpowiednio dobranemu plakatowi na wymiar możesz w prosty i szybki sposób odmienić wystrój pomieszczenia, bez konieczności malowania ścian czy przeprowadzania innych pracochłonnych zabiegów. Plakaty można wykorzystać na najróżniejsze sposoby. Niekoniecznie muszą wisieć na ścianie: można je także oprzeć na biurku czy ulubionym meblu. W bimago proponujemy plakaty rozmiary, wśród których bez problemu znajdziesz dekorację pasującą do Twojej przestrzeni. Efektownym pomysłem na aranżację wnętrza są plakaty duże formaty, czyli dekoracje o wymiarach 50x50, 50x70, 60x90 i 70x100. Taką dekorację najlepiej umieścić na dużej, jednolitej płaszczyźnie. Plakaty na ścianę duże rozmiary, podobnie jak inne plakaty rozmiar dostępne w bimago, można zamówić w ramie lub bez ramy, a także w ramie z passe-partout. Ponadto plakat na wymiar może mieć ramę w różnych kolorach: proponujemy czerń, biel, a także kolor srebrny i złoty.

Aranżacja z różnych rozmiarów plakatów

Różnorodność rozmiarów, w jakich dostępne są plakaty, przekłada się na ogromne możliwości aranżacyjne. Najmniejszy plakat rozmiar możesz postawić na biurku lub umieścić we wnęce, zaś średnie plakaty warto wykorzystać do stworzenia galerii ściennej, np. nad łóżkiem w sypialni. Tworząc galerię plakatów, niekoniecznie musisz wybierać dekoracje w tym samym rozmiarze. Niebanalnym pomysłem na upiększenie pomieszczenia jest stworzenie aranżacji z różnych rozmiarów plakatów. A jak je rozmieścić na ścianie? Możliwości jest naprawdę sporo! Warto puścić wodze fantazji. Możesz umieścić w centrum jeden z naszych plakatów duże rozmiary i otoczyć go kilkoma mniejszymi. Warto także łączyć plakaty kwadratowe z prostokątnymi o orientacji poziomej i pionowej. To tylko niektóre z pomysłów. Wybierz dekoracje, które przekonują Cię najbardziej i stwórz nietuzinkową dekoracją wnętrza dzięki plakatom rozmiarom!