inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Plakaty 13x18

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Szukasz niewielkich plakatów w przystępnej cenie, które mogą wzbogacić wystrój Twojego wnętrza? Oto plakaty w formacie 13x18 cm. Idealne do łączenia zarówno ze sobą, jak i z większymi plakatami. Oferujemy również ramki w tym samym formacie. W kolekcji plakaty 13x18 cm od bimago znajdziesz wszystkie małe plakaty 13x18 cm. Jest to nasz najmniejszy format i pasuje do wszystkich pomieszczeń w domu. Można je powiesić nad biurkiem, oprzeć o ścianę obok rośliny, powiesić na ścianie w połączeniu z innymi formatami i włączyć do własnej galerii plakatów!

Plakat wymiar 18x13 do galerii ściennej

Plakaty 18x13 są niezwykle efektownym dodatkiem do wystroju wnętrza. W zależności od motywu, jaki wybierzecie, możecie umieścić je w dowolnym pomieszczeniu w Waszym domu lub w mieszkaniu. Sypialnia nabierze lekkości, jeśli powiesicie w niej plakaty o wymiarach 18x13 przedtstawiające sielskie krajobrazy, kuchnia i jadalnia zyskają charakter dzięki apetycznie wyglądającym fotografiom jedzenia lub napojów, a domowy gabinet będzie sprzyjał kreatywności, dzięki nieco bardziej abstrakcyjnym formom. Dodatkowo przysłowiową “kropką nad i” będzie rama, w jaką przystroicie plakat 18x13. Złota, srebrna, metalowa, w stylu glamour, a może drewniana. Możliwości jest wiele, a wybór zależy tylko od Was.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty w formacie 13x18 centymetrów

Kompaktowy plakat 13x18 nie zajmuje wielkiej przestrzeni. Jego niewielkie wymiary pozwalają powieszenie go nawet w tych mniejszych pomieszczeniach. Będą z pewnością doskonałym dodatkiem to małego pokoju czy przedpokoju. Jednocześnie ich regularna, prostokątna forma pozwala na zestawienie plakatów z innymi o podobnych wymiarach, a także z tymi nieco większymi. Plakaty 13x18 doskonale nadają się bowiem do stworzenia dużych galerii, które w bardzo efektowny sposób ozdobią ściany sypialni, jadalni czy salonu. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać motyw przewodni - plakaty z kwiatami, roślinami, sielskimi krajobrazami, motywujące slogany czy nieco abstrakcyjne, geometryczne formy na dekoracjach ściennych. Możliwości jest naprawdę wiele. Wybrane obrazki wystarczy połączyć w zaprojektowaną przez siebie kompozycję i gotowe! Co ważne, plakaty można połączyć, tworząc symetryczną galerię, na przykład w układzie 4x4 i 3x3 lub postawić na nieco bardziej awangardowe rozwiązanie i nieregularny rozkład. Plakaty o tak niewielkim rozmiarze można powiesić na ścianie lub swobodnie oprzeć o półkę.