tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Plakaty w ramce 20x30 cm

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Oliwny sad [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
Plakat Letni spacer [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
Plakat Morski zbiór [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
Plakat Lot do wolności [Poster]
od
21,72 zł
29,00 zł
Plakat Ulotny ślad [Poster]
od
21,72 zł
29,00 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 33
  5. 64

Plakat wymiar 30x20 do galerii ściennej

Stylowa galeria zdjęć czy grafik to bez wątpienia jeden z najbardziej sprawdzonych sposobów na dekorację wnętrza. Nie jest jednak tajemnicą, że ostateczny efekt wizualny zależy nie tylko od wybranego motywu przewodniego czy dominującej na plakatach kolorystyki, ale również od ich formatu. Plakaty w rozmiarze 20x30 cm, czyli zbliżonym do A4, są propozycją niezwykle uniwersalną, ponieważ doskonale prezentują się w różnych konfiguracjach i przestrzeniach. Może to być pojedyncza grafika w eleganckiej ramie, zawieszona na ścianie lub też ustawiona na półce w salonie, albo kompozycja 3-4 różnych grafik, umieszczona nad sofą czy łóżkiem w sypialni. W przypadku długich i wąskich pomieszczeń, jak hol czy przedpokój, dobrym pomysłem jest z kolei zestawienie obok siebie większej liczby plakatów w podobnej stylistyce lub kolorystyce.
Plakaty 20x30 doskonale sprawdzą się jednak nie tylko w pomieszczeniach domowych, ale również w biurowych, takich jak gabinety kadry zarządzającej, sale konferencyjne czy przestrzenie wspólne. Eleganckie dekoracje z pięknymi widokami, minimalistycznymi grafikami czy motywującymi hasłami uprzyjemnią pracownikom czas spędzany za biurkiem i pomogą w subtelny sposób przemycić cenne dla firmy wartości. Plakat 20x30 do biura może przedstawiać miejskie pejzaże, nowoczesne grafiki lub minimalistyczne wzory.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty w formacie 20x30 centymetrów

Decydując się na ozdobienie swojego domu czy biura plakatami o wymiarach 20x30 cm otrzymuje się nie tylko interesującą dekorację, ale również szansę na szybką i łatwą metamorfozę pomieszczenia. W końcu wiele osób lubi regularnie zmienić wystrój i dopasowywać go do sezonu bądź błyskawicznie zmieniających się trendów. Nieduży plakat 20x30 może stanowić również ciekawy prezent dla osób, rozpoczynających życie na własny rachunek. Wystarczy wybrać odpowiedni motyw, najlepiej zgodny z gustem i upodobaniami obdarowywanych, wybrać jeden z kolorów ramy i wręczyć taki podarunek przyjaciołom podczas pierwszej wizyty w ich nowym domu.