inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Plakaty 30x30

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Pora na szybką, tanią i efektowną modernizację ścian? Plakaty bimago o wymiarach 30x30 cm będą idealne do zagospodarowania niewielkich przestrzeni - dzięki swoim proporcjom plakat 30x30 cm w ramie na ścianę nie zdominuje wystroju, lecz doda mu wyrazistości! Chcesz zagospodarować większą ścianę? Nic prostszego! Najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie spersonalizowanej galerii plakatów o wymiarach 30x30 cm zawieszonych obok siebie. By uzyskać spójny, harmonijny efekt sugerujemy dobór plakatów o podobnej tematyce i kolorystyce.

Plakat wymiar 30x30 do galerii ściennej

Kwadratowe plakaty o wymiarach 30x30 cm stanowią ciekawą i bardzo modną alternatywę dla klasycznych dekoracji w kształcie prostokąta. Ich regularna forma i uniwersalna wielkość sprawiają, że doskonale nadają się one do tworzenia dużych, wielopoziomowych galerii z jednym motywem przewodnim w roli głównej - na przykład kwiatami, krajobrazami lub napisami. Szczególnie interesujący efekt wizualny można osiągnąć, umieszczając każdy plakat 30x30 w eleganckiej, czarnej, złotej lub srebrnej ramie, koniecznie z marginesem bądź z passe-partout. Dzięki temu fotografia czy grafika będą lepiej wyeksponowane i bardziej czytelne, a całe pomieszczenie zyska na szlachetności i nabierze luksusowego charakteru. W naszej ofercie nie zabrakło plakatów z kwiatami, pejzażami, zwierzętami lub abstrakcjami - z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty w formacie 30x30 centymetrów

Ozdabianie przestrzeni przy pomocy plakatów to pomysł, który nigdy nie wychodzi z mody i jest niesamowitym polem do zaprezentowania swojego kreatywnego oblicza. Z jednej strony jest to zasługa olbrzymiej liczby wzorów i motywów występujących na plakatach, z drugiej – niemal nieograniczonych możliwości ich rozmieszczenia w domu czy biurze. Kwadratowe plakaty 30x30 cm doskonale będą prezentowały się w pojedynkę lub też w różnorodnych układach. Może to być symetryczna galeria w konfiguracji 3x3 lub 4x4, ciąg kilku grafik zawieszonych jedna za drugą lub też luźna kompozycja, swobodnie rozrzucona na dużej ścianie. Dobrym pomysłem jest również zestawienie tego typu dekoracji z innymi elementami wyposażenia w kształcie kwadratu: luster, prywatnych zdjęć w kolorowych ramkach, kubikowych półek lub geometrycznych kwietników. Jeżeli natomiast nie lubicie wieszać ozdób bezpośrednio na ścianie to plakaty o wymiarach 30x30 z powodzeniem możecie postawić na półce, komodzie czy niewielkiej konsolce. Taka dekoracja plakatów w salonie z pewnością uczyni wnętrze bardziej przytulnym.