inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Plakaty -15% Oferta ważna do 24.01.2022

Plakaty z misiem

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Miś polarny [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Miś i balonik [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Miś łasuch [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Żonglujący miś [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Panda w okręgach [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Ślady łapek [Poster]
od
25,16 zł
29,60 zł
Plakat Zamyślony miś [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Misie na plaży [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Wilderness [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Obcy w stadzie [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł

Plakaty misie - niedźwiadki nie tylko dla dzieci

Śmiech to zdrowie, czemu więc nie postawić na dekoracje wnętrz ze szczyptą humoru? Zabawne akcenty w aranżacji wnętrz poprawią humor i wywołają uśmiech na twarzach domowników i gości. Plakaty z misiami w tej kolekcji cechują się pozytywną energią, którą zatrzymamy na dłużej we wnętrzach. Salon, sypialnia lub biuro – w każdym z tych pomieszczeń motyw niedźwiadka będzie pasował.

Plakat z niedźwiedziem to także stylowa ozdoba, dlatego nie musimy obawiać się że taki wzór nie będzie pasować do eleganckiego wnętrza. Zaletą tego motywu dekoracji jest to, że kryje w sobie szereg możliwości aranżacyjnych. Jednym z nich jest wkomponowanie ich w rodzinną galerię. Dzięki temu urozmaicimy kolekcję fotografii i dodamy do niej modny akcent dekoracyjny.

Wzory geometrycznych niedźwiedzi czy minimalistyczne grafiki z samym obrysem zwierzęcia sprawią, że plakaty z misiami będą doskonale wyglądać we wnętrzach w skandynawskim stylu. W zestawieniu ze zdjęciami roślin i lasów oraz delikatnymi, naturalnymi kolorami będą stanowiły spójną i modną kompozycję.

Ozdoby do pokoju dziecka – plakaty niedźwiadki i inne bajkowe motywy

Ulubione zwierzaki powinny a nawet muszą znaleźć się w idealnym pokoju dla dziecka. Oprócz zabawek i maskotek można postawić także na dekoracje ścienne z bajkowymi akcentami. Kolorowe plakaty w misie z pewnością sprawią wiele radości naszemu dziecku. Pastelowe, jasne grafiki sprawią, że w pomieszczeniu zapanuje zaczarowany klimat sprzyjający wesołym zabawom. W kolekcji plakatów z niedźwiedziami nie zabrakło wesołych zwierzątek i pogodnych wzorów.