Plakaty z ptakami

Plakat Feniks [Poster]
Young Art
Plakat Zjawiskowy lot [Poster]
Young Art
Plakat Kolorowe papugi [Poster]
Young Art
Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

  1. 1
  2. 2
Sortuj

Sortuj według

Plakaty ptaki – flamingi, papugi, sowy i wiele innych

Bogactwo natury staraliśmy przenieść się na nasze dekoracje ścienne. Dzięki temu w sklepie bimago znajdziecie plakaty z flamingami, sowami, kolibrami, orłami, ptakami polskimi i innymi podniebnymi motywami. Bogata i różnorodna kolekcja inspirowana naturą pozwoli znaleźć idealny wzór dla siebie. Kolekcja z ptakami polskimi i egzotycznymi to nie tylko wspaniałe fotografie natury, ale również designerskie i unikatowe grafiki. Modną galerię na ścianie będziesz mógł stworzyć dzięki dekoracjom z różnymi gatunkami zwierząt. Plakat sowy obok flaminga lub kolibra pozwoli stworzyć ciekawą kompozycję na ścianie. Jeśli szukasz nieszablonowej i nowoczesnej dekoracji ściennej, to ta kolekcja jest dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Egzotyczne plakaty flamingi, papugi i kolibry

Jeśli tęsknisz za egzotycznymi podróżami lub uwielbiasz wnętrza inspirowane kolorowymi motywami z różnych zakątków świata, to wśród plakatów z ptakami znajdziesz tęczowe dekoracje rodem z tropikalnych lasów. Nowoczesne plakaty flamingów to dekoracje ze szczyptą humoru, które sprawdzą się nie tylko w pokoju młodzieżowym. Piękno kolorowego upierzenia papug na plakacie jest doskonałą okazją na to, by w naszym wnętrzu zapanowały ciepłe, żywe kolory. Ten wielobarwny akcent w połączeniu z monsterą i dodatkami w tęczowych kolorach stworzy przytulne wnętrze z nutką egzotyki. Plakaty koliber to kolejna inspiracja tropikalną przyrodą uwieczniona na niezwykłej grafice. Ten drobny ale jakże uroczy ptak z pewnością spodoba się osobom szukającym wdzięcznych dekoracji ściennych.

Plakat ptaki polskie – piękno rodzimej przyrody we wnętrzach

Plakaty z polskimi ptakami to dowód na to, że inspiracje na oryginalne dekoracje mogą czaić się za rogiem. Nasi designerzy stworzyli wzory, które z pewnością wpadną w oko wielbicielom minimalistycznych i nowoczesnych akcesoriów. Seria plakatów przedstawiająca sowy, orły, gołębie i jaskółki z powodzeniem ozdobi nowoczesny salon, sypialnię lub biuro. Nowoczesny styl plakatu z sowami czy humorystyczny rysunek z grupą gołębi pozwoli stworzyć lekką i przyjemną atmosferę we wnętrzu.