-10% na obrazy na korku [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Adolph von Menzel-Reprodukcje obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 59

  1. 1
  2. 2
  1. 1
  2. 2

Kategorie:

Filtry

Życie i najwybitniejsze dzieła Adolpha Menzela

Adolph Menzel (ur. 1815-1905) - niemiecki malarz oraz grafik. Artysta kształcił się przez krótki czas w Akademii w Berlinie, jednak przerwał naukę i na własną rękę doskonalił swój warsztat malarski. Sławę zdobył dzięki ilustracjom do dzieł Kuglera "Geschichte Frierrichs d.Gr" oraz dzieł Fryderyka Wielkiego. Adolph Menzel skupiał się przede wszystkim na tematach związanych z panowaniem Fryderyka Wielkiego, jednak w jego twórczości nie brakuje również pejzaży, scen rodzajowych oraz portretów. Jednym z jego najsłynniejszych dzieł jest obraz "Das Eisenwalzwerg", który przedstawia pracę hutników z Królewskiej Huty. Oprócz znakomitego oddania szczegółów, obraz ten był ważny dla XX-wiecznych ruchów społecznych z powodu pokazania po raz pierwszy świata pracy. Malarstwo Adolpha Menzela cechuje realizm, niezwykłe oddanie barw oraz dynamika kompozycji, dzięki czemu jego obrazy cieszą się niesłabnącą popularnością. Adolph Menzel skupiał się przede wszystkim na tematach związanych z panowaniem Fryderyka Wielkiego, jednak w jego twórczości nie brakuje również pejzaży, scen rodzajowych oraz portretów. Jednym z jego najsłynniejszych dzieł jest obraz "Das Eisenwalzwerg", który przedstawia pracę hutników z Królewskiej Huty. Oprócz znakomitego oddania szczegółów, obraz ten był ważny dla XX-wiecznych ruchów społecznych z powodu pokazania po raz pierwszy świata pracy. Malarstwo Adolpha Menzela cechuje realizm, niezwykłe oddanie barw oraz dynamika kompozycji, dzięki czemu jego obrazy cieszą się niesłabnącą popularnością.

czytaj więcej zwiń opis

Adolph von Menzel - kolekcja słynnych obrazów

Adolph von Menzel został doceniony ze względu na innowacyjne rozwiązania w swoim malarstwie. Kolekcja wydruków na płótnie "Adolph von Menzel" to najsłynniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Adolph von Menzel w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Adolph von Menzel" w galerii bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego artysty. Adolph von Menzel odcisnął spory wpływ na sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego gabinetu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Adolph von Menzel - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W sklepie bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

Adolph von Menzel - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa w sklepie bimago

Adolph von Menzel jest artystą, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w sklepie bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o wspaniałą dekorację ścienną. Adolph von Menzel w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz wyjątkowy styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Adolph von Menzel" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Adolph von Menzel" to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o wytwornej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Adolph von Menzel" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego domu lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.