-10% na obrazy na korku [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Albrecht Dürer-Reprodukcje i kopie obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 421

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 9
Obraz na płótnie Arco

Obraz na płótnie "Arco"

Cena od: 112,52 zł
Obraz na płótnie Horse

Obraz na płótnie "Horse"

Cena od: 112,00 zł
Obraz na płótnie Eve

Obraz na płótnie "Eve"

Cena od: 113,80 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 9

Kategorie:

Filtry

Twórczość i najsłynniejsze obrazy Dürera

Albrecht Dürer (1471-1528)- niemiecki malarz i grafik, teoretyk sztuki, uważany jest za najwybitniejszego artystę niemieckiego renesansu. Również teoretyk wojskowy. Najistotniejszą z zasług Dürera jest jego szczególny wkład w rozwój drzeworytnictwa i miedziorytu. Albrech Durer jest znany z takich obrazów jak "Adam i Ewa". "Madonna i Dzieciątko z czyżykiem" oraz "Autoportret w futrze". Podczas podróży do Wenecji Albrecht Dürer natknął się na obrazy Tycjana, Palmy il Vecchio oraz Giovanni'ego Bellini, którzy wywarli ogromny wpływ na jego malarstwo. Durer w swoich obrazach od tej pory wykorzystywał potencjał kolorów oraz perspektywy. W swoim malarstwie ujmował przede wszystkim obrazy o tematyce religijnej oraz sceny z życia świętych. Choć obrazy Albrechta Dürera były doceniane za kunszt wykonania, to największe zasługi artysty przypisuje się do rozwoju drzeworytnictwa i miedziorytnictwa. Durer opanował sztukę operowania światłem oraz zabiegów artystycznych.

czytaj więcej zwiń opis

Albrecht Dürer - kolekcja arcydzieł malarstwa

Albrecht Dürer został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów na płótnie "Albrecht Dürer" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Albrecht Dürer w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Albrecht Dürer" w galerii bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego twórcy. Albrecht Dürer odcisnął duży wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego gabinetu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Albrecht Dürer - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Albrecht Dürer - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa w sklepie bimago

Albrecht Dürer jest malarzem, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o wspaniałą ozdobę. Albrecht Dürer w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Albrecht Dürer" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Albrecht Dürer" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Albrecht Dürer" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.