Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-35% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 03.11.2020 Zobacz

Albrecht Dürer obrazy

Liczba produktów w kategorii: 421

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 9
Obraz na płótnie St. Eustace
od
54,80 zł
84,32 zł
Obraz na płótnie St. Eustace
Obraz na płótnie Eve
od
73,96 zł
113,80 zł
Obraz na płótnie Eve
Obraz na płótnie Ecce Homo
od
54,60 zł
84,04 zł
Obraz na płótnie Ecce Homo
Obraz na płótnie The Nativity
od
54,64 zł
84,12 zł
Obraz na płótnie The Nativity
Obraz na płótnie Dürer
od
54,72 zł
84,24 zł
Obraz na płótnie Dürer
Obraz na płótnie St. Dominic
od
54,88 zł
84,44 zł
Obraz na płótnie St. Dominic
Obraz na płótnie Das Männerbad
od
54,80 zł
84,32 zł
Obraz na płótnie Das Männerbad
Obraz na płótnie Dürer
od
54,92 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Dürer
Obraz na płótnie Dürer
od
54,64 zł
84,12 zł
Obraz na płótnie Dürer
Obraz na płótnie Dürer
od
54,80 zł
84,32 zł
Obraz na płótnie Dürer
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 9

Kategorie:

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Twórczość i najsłynniejsze obrazy Dürera

Albrecht Dürer (1471-1528)- niemiecki malarz i grafik, teoretyk sztuki, uważany jest za najwybitniejszego artystę niemieckiego renesansu. Również teoretyk wojskowy. Najistotniejszą z zasług Dürera jest jego szczególny wkład w rozwój drzeworytnictwa i miedziorytu. Albrech Durer jest znany z takich obrazów jak "Adam i Ewa". "Madonna i Dzieciątko z czyżykiem" oraz "Autoportret w futrze". Podczas podróży do Wenecji Albrecht Dürer natknął się na obrazy Tycjana, Palmy il Vecchio oraz Giovanni'ego Bellini, którzy wywarli ogromny wpływ na jego malarstwo. Durer w swoich obrazach od tej pory wykorzystywał potencjał kolorów oraz perspektywy. W swoim malarstwie ujmował przede wszystkim obrazy o tematyce religijnej oraz sceny z życia świętych. Choć obrazy Albrechta Dürera były doceniane za kunszt wykonania, to największe zasługi artysty przypisuje się do rozwoju drzeworytnictwa i miedziorytnictwa. Durer opanował sztukę operowania światłem oraz zabiegów artystycznych.

czytaj więcej zwiń opis

Albrecht Dürer - kolekcja arcydzieł malarstwa

Albrecht Dürer został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów na płótnie "Albrecht Dürer" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Albrecht Dürer w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Albrecht Dürer" w galerii bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego twórcy. Albrecht Dürer odcisnął duży wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego gabinetu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Albrecht Dürer - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Albrecht Dürer - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa w sklepie bimago

Albrecht Dürer jest malarzem, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o wspaniałą ozdobę. Albrecht Dürer w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Albrecht Dürer" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Albrecht Dürer" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Albrecht Dürer" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.