tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 20.09.2021

Albrecht Dürer obrazy

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Lily
od
108,36 zł
154,80 zł
Obraz na płótnie St. Eustace
od
64,56 zł
92,28 zł
Obraz na płótnie Eve
od
87,12 zł
124,48 zł
Obraz na płótnie Ecce Homo
od
64,36 zł
92,00 zł
Obraz na płótnie The Nativity
od
64,44 zł
92,08 zł
Obraz na płótnie Dürer
od
64,52 zł
92,20 zł
Obraz na płótnie St. Dominic
od
64,68 zł
92,40 zł
Obraz na płótnie Das Männerbad
od
64,56 zł
92,28 zł
Obraz na płótnie Dürer
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Dürer
od
64,44 zł
92,08 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
  5. 9

Durer obrazy

Nie od dziś wiadomo, że sztuka łączy w sobie wszystko to, co najlepsze. Dzieła najznamienitszych twórców zdobią ściany największych muzeów świata. Jednym z artystów, o których dziełach marzą najwięksi kolekcjonerzy jest Albrecht Durer. Ten znakomity malarz tworzył na przełomie dwóch epok średniowiecza i renesansu. Pochodził z Norymbergi i to właśnie tam malarz odkrył swoje ponadprzeciętne zdolności, ale swoją duchową przemianę przeszedł dopiero we Włoszech. Zachwycony tym, co zobaczył w Wenecji, Padwie czy Mantui odkrył w sobie pragnienie do tworzenia, a nie tylko wytwarzania tych samych przedmiotów według wyuczonych zasad.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Durera na płótnie

Albrecht Durer i jego obrazy to przede wszystkim autoportrety. Durer jest jednym z tych artystów, którzy za pomocą autoportretu tworzyli swoje dzienniki - inaczej autobiografie - kreowane przez nich samych. Do tego grona możemy zaliczyć takich twórców jak: Caravaggio, Rubens, Rembrandt oraz Courbet. Albrecht nie był tylko wybitnym portrecistą swojego oblicza. Bardzo często malował również przyjaciół, wybitnych humanistów i mieszczan oraz swoją rodzinę. Artysta ten znany jest z tego, że dokonał rewolucji w technice drzeworytu, której nadał trójwymiarowości i w ten sposób przybliżył ją do miedziorytu uznanego za bardziej subtelniejszy i wytworniejszy.

Albrecht Durer obrazy na płótnie do salonu lub biura

Obrazy Durera charakteryzują się dużą precyzją i wspaniałą techniką. Tak wysublimowane dzieła sprawiają, że patrząc na obraz ma się wrażenie jakby był on trójwymiarowy. Doskonałym pomysłem aranżacyjnym będzie wykorzystanie reprodukcji tego malarza oraz sławnych obrazów innych twórców w salonie, biurze lub gabinecie. Najlepiej zestawić je z klasycznymi meblami wykonanymi z drewna nawiązującymi swoją stylistyką do poprzednich epok lub tych bardziej nowoczesnych utrzymanych w stonowanej kolorystyce.