inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 24.01.2022

Alfred Sisley obrazy i reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Saint-Mammes
od
64,84 zł
92,68 zł
  1. 1
  2. 2
Sztuka jest wyrazem myśli, emocji i wewnętrznego bytu! Symbolizuje naszą kreatywność i najgłębsze pragnienia. Bez niej świat byłby zwyczajnie pusty. Wielu wspaniałych artystów jest w stanie tworzyć i przedstawiać oszałamiające dzieła sztuki. Czasami są pod wpływem tego, co widzą, na przykład krajobrazów i dzieł człowieka, jednak ich najważniejszym narzędziem jest wyobraźnia. Alfred Sisley był jednym z utalentowanych artystów. Reprodukcje Alfred Sisley od bimago to piękno sztuki, które możesz przenieść do swoich wnętrz, dzięki kolekcji reprodukcji!

Alfred Sisley obrazy impresjonistyczne

Alfred Sisley to francuski malarz, impresjonista, żyjący w XIX wieku. Nie chciał kontynuować rodzinnych tradycji handlowych i podczas studiów w Anglii zainteresował się sztuką, a po powrocie do Paryża postanowił zostać malarzem. Przyjaźnił się z innymi impresjonistami, Monetem i Renoirem, inspirowały go prace prekursorów tego kierunku w sztuce. Sisleyowi daleko było do awangardy. Dzieła Alfreda Sisleya to przede wszystkim piękne pejzaże przedstawiające uroki natury czy charakterystyczne budynki - domy czy kościoły. Jego inspiracją był Paryż i małe miejscowości nieopodal stolicy. Sisley na swoich obrazach prezentował widoki głównie jesienne i zimowe. Stąd są one raczej stateczne, pełne chłodnych barw. Taki był zresztą sam Sisley - spokojny i melancholijny. Jego dzieła wielką popularność zdobyły dopiero po śmierci artysty.

czytaj więcej zwiń opis

Reprodukcje dzieł Alfreda Sisleya

Impresjonistyczne widoki będą gustowną ozdobą ściany w domu każdego wielkiego miłośnika sztuki. Obrazy Sisleya są niezwykle delikatne, przez co nie będą dominowały pomieszczenia, a staną się urokliwą dekoracją. W galerii bimago można znaleźć także inne, znane obrazy malarzy impresjonistycznych.
Reprodukcje dzieł Sisleya będą dobrze komponować się z subtelnymi dodatkami w kolorach natury, jak brązowy, beżowy czy zielony. Warto umieścić je także w towarzystwie roślin doniczkowych albo ciętych kwiatów. Zawieszone w salonie albo sypialni stworzą romantyczny nastrój i z pewnością będą sprzyjać relaksowi. Ponieważ widoki przedstawione na obrazach Sisleya, a także ich stylistyka, są uniwersalne reprodukcje będą dobrym pomysłem na prezent, na przykład z okazji ślubu. W ofercie sklepu internetowego bimago można znaleźć wiele reprodukcji impresjonistycznych obrazów tego artysty.