-25% na obrazy na płótnie Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Anders Zorn-Reprodukcje i kopie obrazów Wielkich Malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 14

Kategorie:

Filtry

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Życie i twórczość Andersa Zorna

Anders Zorn (ur. 1860-1920) - szwedzki malarz i grafik, który specjalizował się przede wszystkim w portretach i aktach. Absolwent Królewskiej Akademii Sztuk w Sztokholmie. Jego portrety zyskały ogólnoeuropejską sławę, a obrazy Andersa Zorna były cenione przede wszystkim za kunszt wykonania. W swoich obrazach Zorn potrafił uchwycić indywidualne cechy swoich modeli. Portretował wielkie osobistości, noblistów, polityków m.in. prezydenta Stanów Zjednoczonych Grovera Clevelanda czy króla Szwecji Oskara II. Poza portretami, częstym tematem jego obrazów stanowiły kobiece akty. "Dalakulla podczas kąpieli" czy "Kobieta w łodzi" to jedne z jego najsłynniejszych dzieł. W kolekcji obrazów Andersa Zorna znajdują się także takie dzieła jak "Nasz chleb powszedni", "Kąpiel" czy "W kuchni", w których możemy zobaczyć wspaniale sportretowane postacie w scenach rodzajowych.

czytaj więcej zwiń opis

Anders Zorn - kolekcja arcydzieł malarstwa

Anders Zorn został doceniony ze względu na prekursorskie rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja obrazów "Anders Zorn" to najsłynniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Anders Zorn w swoich obrazach, to ta kolekcja będzie Tobie odpowiadać. W kategorii "Anders Zorn" w galerii bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego artysty. Anders Zorn odcisnął duży wpływ na sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego domu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Anders Zorn - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Anders Zorn - Ponad 4000 reprodukcji na płótnie

Anders Zorn jest malarzem, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w naszym sklepie ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o elegancką dekorację. Anders Zorn w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Anders Zorn" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Anders Zorn" to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz stylowej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Anders Zorn" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.