-26% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :

Życie i twórczość Andersa Zorna

Anders Zorn (ur. 1860-1920) - szwedzki malarz i grafik, który specjalizował się przede wszystkim w portretach i aktach. Absolwent Królewskiej Akademii Sztuk w Sztokholmie. Jego portrety zyskały ogólnoeuropejską sławę, a obrazy Andersa Zorna były cenione przede wszystkim za kunszt wykonania. W swoich obrazach Zorn potrafił uchwycić indywidualne cechy swoich modeli. Portretował wielkie osobistości, noblistów, polityków m.in. prezydenta Stanów Zjednoczonych Grovera Clevelanda czy króla Szwecji Oskara II. Poza portretami, częstym tematem jego obrazów stanowiły kobiece akty. "Dalakulla podczas kąpieli" czy "Kobieta w łodzi" to jedne z jego najsłynniejszych dzieł. W kolekcji obrazów Andersa Zorna znajdują się także takie dzieła jak "Nasz chleb powszedni", "Kąpiel" czy "W kuchni", w których możemy zobaczyć wspaniale sportretowane postacie w scenach rodzajowych.

czytaj więcej zwiń opis

Anders Zorn - kolekcja arcydzieł malarstwa

Anders Zorn został doceniony ze względu na prekursorskie rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja obrazów "Anders Zorn" to najsłynniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Anders Zorn w swoich obrazach, to ta kolekcja będzie Tobie odpowiadać. W kategorii "Anders Zorn" w galerii bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego artysty. Anders Zorn odcisnął duży wpływ na sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego domu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Anders Zorn - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Anders Zorn - Ponad 4000 reprodukcji na płótnie

Anders Zorn jest malarzem, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w naszym sklepie ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o elegancką dekorację. Anders Zorn w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Anders Zorn" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Anders Zorn" to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz stylowej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Anders Zorn" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  • <%= message %>

Anders Zorn-Reprodukcje i kopie obrazów Wielkich Malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 14

Obraz na płótnie Wiejskie święto

Obraz na płótnie "Wiejskie święto"

Cena od: 84,12 zł 62,24 zł
Obraz na płótnie Portret panny Law

Obraz na płótnie "Portret panny Law"

Cena od: 84,32 zł 62,36 zł
Obraz na płótnie Haft koronkowy

Obraz na płótnie "Haft koronkowy"

Cena od: 112,12 zł 82,96 zł
Obraz na płótnie Margit

Obraz na płótnie "Margit"

Cena od: 84,12 zł 62,24 zł
Obraz na płótnie W wannie

Obraz na płótnie "W wannie"

Cena od: 84,72 zł 62,68 zł
Obraz na płótnie W kuchni

Obraz na płótnie "W kuchni"

Cena od: 84,52 zł 62,52 zł
Obraz na płótnie Przy piecu

Obraz na płótnie "Przy piecu"

Cena od: 84,24 zł 62,32 zł
Obraz na płótnie Impresje z Londynu

Obraz na płótnie "Impresje z Londynu"

Cena od: 84,12 zł 62,24 zł
Obraz na płótnie Północ

Obraz na płótnie "Północ"

Cena od: 84,52 zł 62,52 zł
Obraz na płótnie Lato

Obraz na płótnie "Lato"

Cena od: 84,04 zł 62,16 zł
Obraz na płótnie Nasz chleb powszedni

Obraz na płótnie "Nasz chleb powszedni"

Cena od: 113,08 zł 83,64 zł
Obraz na płótnie Na strychu z sianem

Obraz na płótnie "Na strychu z sianem"

Cena od: 84,52 zł 62,52 zł
Obraz na płótnie Zabawa w Gopsmoorkate

Obraz na płótnie "Zabawa w Gopsmoorkate"

Cena od: 84,24 zł 62,32 zł

Kategorie:

Filtry