inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Darmowa dostawa

Andreas Achenbach - obrazy i reprodukcje na płótnie

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Bewegte See
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Hildesheim
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Hafenbaustelle
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Seesturm
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Erftmühle
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie An der Nordsee
od
67,76 zł
96,84 zł
Andreas Achenbach to XIX-wieczny malarz niemiecki. Początkowo tworzył w nurcie pseudoidealizmu niemieckiej szkoły romantycznej, jednak z czasem skierował się w stronę realizmu. W swoich dziełach uwieczniał przede wszystkim krajobrazy morskie i wiejskie. Jeśli chcesz, aby reprodukcje Andreas Achenbach od bimago zagościły w Twoich wnętrzach, zobacz naszą kolekcję reprodukcji. Motywy inspirowane morzem sprawdzą się we wnętrzach w stylu marynistycznym, zaś sceny wiejskie wpiszą się w klimat pomieszczeń urządzonych w stylu country.

Obrazy na płótnie Andreas Achenbach

Andreas Achenbach był niemieckim malarzem, urodzonym w 1815 roku i tworzącym w nurcie realizmu. Sukces w środowisku artystycznym osiągnął dość wcześnie, czego dowodem jest fakt, że swój pierwszy obraz sprzedał w wieku zaledwie 16 lat. Kolejne etapy jego życia i twórczości to czas studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Düsseldorfie, a później okres licznych podróży po Europie, gdzie rozwijał swój talent i szukał inspiracji do kolejnych dzieł. Odwiedził między innymi Skandynawię, Włochy i Łotwę, jednak największe wrażenie wywarła na nim Holandia, gdzie miał okazję bliżej przyjrzeć się malarstwu niderlandzkiemu i flamandzkiemu. W artystycznym dorobku Andreasa Achenbacha znaleźć można przede wszystkim malowane na płótnie pejzaże, obrazy marynistyczne i krajobrazy: wiejskie i miejskie.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje Andreas Achenbach do salonu lub holu

Andreas Achenbach należy do grona najbardziej cenionych i odznaczanych malarzy niemieckich swoich czasów, a jego pejzaże i marynistyczne obrazy również dzisiaj mają szerokie grono wielbicieli. Jeżeli również się do nich zaliczacie i marzycie o udekorowaniu swojego domu jednym z realistycznych dzieł tego mistrza to wybierzcie doskonałej jakości reprodukcje z oferty bimago. Obrazy Andreasa Achenbacha, przedstawiające morskie scenerie fantastycznie sprawdzą się we wnętrzach, urządzonych w pastelowych kolorach i wypełnionych naturalnym światłem słonecznym. Idealnie wpiszą się w klimat stylu marynistycznego lub Hampton, ale będą też świetnym uzupełnieniem klasycznego salonu czy sypialni. Reprodukcje wiejskich krajobrazów to z kolei interesująca propozycja do wnętrz w stylu country, gdzie mieszają się kolory ziemi, drewno i naturalne tkaniny.