inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 20.05.2024

Anton Graff - obrazy i reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Anton Graff to szwajcarski malarz tworzący na przełomie XVIII i XIX wieku, uważany za jednego z najznakomitszych portrecistów w swojej epoce. Bohaterami jego dzieł byli monarchowie, aktorzy i myśliciele, przedstawiani najczęściej na ciemnym tle, pozbawionym jakichkolwiek szczegółów. Wśród obrazów Antona Graffa znaleźć można także pejzaże. Jeśli chcesz obcować ze sztuką szwajcarskiego artysty na co dzień, postaw na reprodukcje Anton Graff od bimago! Dekoracje te w postaci obrazów na płótnie najlepiej prezentować się będą w klasycznych wnętrzach.

Reprodukcje dzieł Anton Graff

Anton Graff to niezwykle utalentowany szwajcarski malarz. Artysta żył i tworzył na przełomie XVIII i XIX wieku. Poza tworzeniem obrazów, równie chętnie dzielił swoją wiedzą. Był między innymi wykładowcą na Drezdeńskiej Akademii Sztuki.
Największą sławę i uznanie przyniosły mu portrety. W trakcie jego kariery wypracował swój niepowtarzalny styl i stworzył blisko 2000 różnego rodzaju rysunków oraz obrazów, które można podziwiać w muzeach i galeriach sztuki na całym świecie. Jego portrety poza fizyczną strukturą postaci przedstawiały także charakter malowanych postaci. Takie podejście do sztuki zyskało uznanie znanych postaci z ówczesnych czasów. Malarz portretował aktorów, śpiewaków, królów czy też książąt oraz myślicieli.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Anton Graff na ścianę salonu

Obrazy Antona Graffa to doskonały pomysł na dopełnienie wystroju wnętrza salonu, gabinetu lub sypialni. W ofercie bimago można znaleźć zarówno ułatwiające odpoczynek oraz koncentrację pejzaże, a także słynne portrety. Reprodukcje Antona Graffa wyróżnia wysoka jakość. Można wybierać spośród kilku wersji: wysokiej jakości wydruku, a także jakości Premium Print, która wyróżnia się trójwymiarową powierzchnią.
Reprodukcje obrazów Antona Graffa będą doskonale prezentować się w klasycznie urządzonych wnętrzach. Ich styl będzie doskonale współgrał z ciężkimi meblami z naturalnego drewna, a także z podłogami czy z dodatkami wykonanymi z tego surowca. Warto także zadbać o kolor ścian. Jednolite, stonowane barwy nie przyćmią obrazów i będą dla nich doskonałym tłem. Z kolei dodatkowe, punktowe oświetlenie podkreśli walory obrazów.