Darmowa wysyłka Darmowa wysyłka Tylko do 22.11.2018

Życie i twórczość Augusta Macke

August Macke (1887-1914) był jednym z najpopularniejszych malarzy niemieckiego ekspresjonizmu. Macke był otwarty na różnorodne nurty artystyczne swojej epoki i można dostrzec ówczesne, nowatorskie trendy w jego malarstwie. August Macke w obrazach zaliczanych do jego początkowej twórczości skupiał się przede wszystkim na portretach, które w znakomity sposób odzwierciedlały osobowość przedstawianych osób. Malarz ten często malował również motywy dnia codziennego bez zachowania symboliki charakterystycznej dla kierunku ekspresjonizmu. W jego późniejszej twórczości możemy napotkać obrazy inspirujące się m.in. malarstwem pejzażowym.

czytaj więcej zwiń opis

August Macke - kolekcja słynnych obrazów

August Macke został doceniony ze względu na innowacyjne pomysły w swojej twórczości. Kolekcja wydruków na płótnie "August Macke" to najwybitniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w galerii bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował August Macke w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "August Macke" w bimago znajdziesz najważniejsze dzieła tego twórcy. August Macke odcisnął ogromny wpływ na ówczesną sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. August Macke - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W galerii bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

August Macke - Bogata oferta reprodukcji obrazów

August Macke jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w bimago ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką ozdobę. August Macke w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz wyjątkowy styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "August Macke" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "August Macke" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz wytwornej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "August Macke" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego wnętrza lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  • <%= message %>

August Macke-Reprodukcje i kopie obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 294

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 7
Obraz Gartenrestaurant

Obraz "Gartenrestaurant"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Kandern I

Obraz "Kandern I"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Krajobraz z domem

Obraz "Krajobraz z domem"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Hutladen

Obraz "Hutladen"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Wirtshausgarten

Obraz "Wirtshausgarten"

Cena od: 106,60 zł
Obraz Jasny dom

Obraz "Jasny dom"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Słoneczna droga

Obraz "Słoneczna droga"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Couple with beer

Obraz "Couple with beer"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Reiter im Wald

Obraz "Reiter im Wald"

Cena od: 106,60 zł
Obraz Bogenschütze

Obraz "Bogenschütze"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Paar im Nachen

Obraz "Paar im Nachen"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Großer Fischzug

Obraz "Großer Fischzug"

Cena od: 106,60 zł
Obraz Wolfgang

Obraz "Wolfgang"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Schaufenster

Obraz "Schaufenster"

Cena od: 79,60 zł
Obraz Pierrot

Obraz "Pierrot"

Cena od: 106,60 zł
Obraz Woman Sewing

Obraz "Woman Sewing"

Cena od: 79,60 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 7

Kategorie:

Filtry