inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 27.05.2024

August Macke - obrazy i reprodukcje na płótnie

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Rocky Landscape
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Village Road
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Garden Entrance
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Kandern I
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Houses
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Waldbach
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Blue Parrots
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Eselsreiter
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Katzenstudien
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Wolfgang
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Kind in Wiese
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Seiltänzerin
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Woman Sewing
od
62,92 zł
96,84 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
August Macke to światowej sławy niemiecki malarz ekspresjonistyczny, którego twórczość charakteryzuje się wyjątkowo nowatorskim i nieprzeciętnym stylem. Reprodukcje August Macke to przeplatające się ze sobą elementy kubizmu, impresjonizmu, abstrakcjonizmu czy też futuryzmu. Kolorowe kompozycje figuralne, pejzaże i portrety są rozpoznawalnym znakiem tego nietuzinkowego artysty. Reprodukcje obrazów na płótnie Augusta Macke z kolekcji bimago sprawdzą się doskonale w mieszkaniu osoby dynamicznej.

August Macke - kopie obrazów znanych malarzy

Wybitny kolorysta, nieprzeciętny i nowatorski tak w skrócie można opisać postać Augusta Macke. Ten jeden z najpopularniejszych malarzy, przedstawiciel niemieckiego ekspresjonizmu nie bał się wyruszyć na poszukiwania własnego stylu. Cechą charakterystyczną jego obrazów jest barwna, często bardzo kontrastowa kolorystyka oraz operowanie plamą. Każdy element dzieła jest istotny, dlatego nie ma zróżnicowania, co tworzy spójną całość kompozycyjną. Na samym początku twórczości Macke był pod wpływem ekspresjonizmu i fowizmu, z czym dziś jest kojarzony. Z biegiem lat dzieła malarza zaczęły zmierzać w kierunku abstrakcji. Macke był otwarty na różnorodność rodzących się nurtów, co przełożyło się na jego próby malarskie. Artysta znany jest przede wszystkim z wybitnych portretów oraz pejzaży.

czytaj więcej zwiń opis

August Macke - ekspresjonistyczne obrazy do salonu

Obrazy Augusta Mackego stanowią idealne uzupełnienie do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Te barwne dzieła nadadzą wnętrzu radosnego charakteru pełnego dobrej energii. Reprodukcje będą świetnie prezentować się w salonie, kuchni czy biurze. Oryginalna kolorystyka będzie pobudzać do twórczego działania. Tak stylowe obrazy warto wyeksponować, wieszając je nad biurkiem czy kanapą. Uniwersalna tematyka dzieł sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i lokalach użytkowych takich jak restauracje czy lobby hotelowe.

Reprodukcje dzieł sztuki - obrazy Augusta Macke na płótnie

Każdy miłośnik sztuki marzy o tym, by powiesić w swoim mieszkaniu dzieło wybitnego artysty. Teraz, dzięki rozbudowanej ofercie bimago każdy może mieć swoją własną reprodukcję w domu. Dzieła Augusta Mackego to wspaniała propozycja na prezent. Tak wyjątkowy podarunek z pewnością sprawi ogromną przyjemność pasjonatom dobrego malarstwa.