Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-35% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 03.11.2020 Zobacz

Berthe Morisot-Reprodukcje obrazów Wielkich Malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 61

  1. 1
  2. 2
Obraz na płótnie The Cradle
od
54,52 zł
83,92 zł
Obraz na płótnie The Cradle
Obraz na płótnie Autoportret
od
54,52 zł
83,92 zł
Obraz na płótnie Autoportret
Obraz na płótnie La fable
od
72,72 zł
111,92 zł
Obraz na płótnie La fable
Obraz na płótnie Summer's Day
od
73,36 zł
112,88 zł
Obraz na płótnie Summer's Day
Obraz na płótnie In a Park
od
72,84 zł
112,12 zł
Obraz na płótnie In a Park
Obraz na płótnie Plage de Nice
od
72,80 zł
112,00 zł
Obraz na płótnie Plage de Nice
Obraz na płótnie Le piano
od
72,72 zł
111,92 zł
Obraz na płótnie Le piano
Obraz na płótnie Le cage
od
54,64 zł
84,12 zł
Obraz na płótnie Le cage
Obraz na płótnie Jonquilles
od
54,52 zł
83,92 zł
Obraz na płótnie Jonquilles
Obraz na płótnie Julie rêveuse
od
54,52 zł
83,92 zł
Obraz na płótnie Julie rêveuse
Obraz na płótnie Interieur
od
72,72 zł
111,92 zł
Obraz na płótnie Interieur
  1. 1
  2. 2

Kategorie:

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Słynne obrazy Berthe Morisot

Berthe Morisot (ur. 1841-1895) - francuska malarka, jedna z czołowych przedstawicielek impresjonizmu. Berthe Morisot pochodziła z zamożnej rodziny mieszczańskiej, która utrzymywała znajomość z Edouardo Manetem. Wpływ Maneta da się zauważyć we wczesnej twórczości malarki, później jednak artystka zwróciła się ku impresjonizmowi. Berthe Morisot w obrazach poruszała przede wszystkim sceny z życia codziennego oraz portrety kobiet. Morisot wystawiała swoje dzieła na wystawach organizowanych przez impresjonistów. Jej malarstwo było szczególnie cenione za harmonijne kompozycje i delikatne barwy. Do najsłynniejszych obrazów Berthe Morisot zaliczają się takie dzieła jak "Wśród zboża", "Lustro" czy "Dziecko wśród malw".

czytaj więcej zwiń opis

Berthe Morisot - kolekcja słynnych obrazów

Berthe Morisot został doceniony ze względu na interesujące rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja obrazów "Berthe Morisot" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz oryginalny styl, jaki prezentował Berthe Morisot w swoich dziełach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Berthe Morisot" w galerii bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego artysty. Berthe Morisot odcisnął ogromny wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego gabinetu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Berthe Morisot - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W sklepie bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Berthe Morisot - Ponad 4000 reprodukcji

Berthe Morisot jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze muzea świata. Na szczęście w sklepie bimago ceny reprodukcji jego obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką ozdobę. Berthe Morisot w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Berthe Morisot" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Berthe Morisot" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Berthe Morisot" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.