Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę

-30% na obrazy Promocja ważna do 27.10.2020

Obrazy Carl Spitzweg

Liczba produktów w kategorii: 182

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Obraz na płótnie Waldinneres
od
59,20 zł
84,60 zł
Obraz na płótnie Waldinneres
Obraz na płótnie The Stargazer
od
78,48 zł
112,12 zł
Obraz na płótnie The Stargazer
Obraz na płótnie Sunday's walk
od
59,32 zł
84,80 zł
Obraz na płótnie Sunday's walk
Obraz na płótnie Visit
od
78,32 zł
111,92 zł
Obraz na płótnie Visit
Obraz na płótnie Der Geologe
od
78,52 zł
112,20 zł
Obraz na płótnie Der Geologe
Obraz na płótnie Nixenfang
od
58,60 zł
83,72 zł
Obraz na płótnie Nixenfang
Obraz na płótnie Jagdunglueck
od
58,68 zł
83,84 zł
Obraz na płótnie Jagdunglueck
Obraz na płótnie Im Hausgarten
od
58,80 zł
84,04 zł
Obraz na płótnie Im Hausgarten
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Kategorie:

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Carl Spitzweg - życie i twórczość

Franz Carl Spitzweg (także Karl Spitzweg; 1808-1885) Jego twórczość była związana ze środowiskiem niemieckiego mieszczaństwa, określanego jako „Biedermeier”. Nigdy nie studiował malarstwa, był zupełnym samoukiem. W środowisku artystycznym dziewiętnastego stulecia był raczej outsiderem. Styl obrazów Carla Spitzwega kwalifikuje się dziś jako późny romantyzm. W młodości był też rysownikiem. Spitzweg w swoich obrazach przedstawiał ludzi ze środowiska mieszczańskiego. Na obrazach małego formatu malował biedermeierowskie drobnomieszczaństwo, nieraz postacie dziwne i wyobcowane. Doceniany jest jego zmysł obserwacyjny i ukazywanie w swoim malarstwie ludzkich słabości. Obrazy Carla Spitzwega to klasyczna dekoracja, która będzie z pewnością oryginalną ozdobą każdego pomieszczenia.

czytaj więcej zwiń opis

Franz Carl Spitzweg - kolekcja słynnych obrazów

Franz Carl Spitzweg został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Franz Carl Spitzweg" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz niesamowity styl, jaki prezentował Franz Carl Spitzweg w swoich dziełach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Franz Carl Spitzweg" w galerii bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego twórcy. Franz Carl Spitzweg odcisnął spory wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Franz Carl Spitzweg - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W sklepie bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Franz Carl Spitzweg - Szeroka oferta reprodukcji na płótnie

Franz Carl Spitzweg jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w sklepie bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką dekorację. Franz Carl Spitzweg w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Franz Carl Spitzweg" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Franz Carl Spitzweg" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Franz Carl Spitzweg" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.