Carl Spitzweg - życie i twórczość

Franz Carl Spitzweg (także Karl Spitzweg; 1808-1885) Jego twórczość była związana ze środowiskiem niemieckiego mieszczaństwa, określanego jako „Biedermeier”. Nigdy nie studiował malarstwa, był zupełnym samoukiem. W środowisku artystycznym dziewiętnastego stulecia był raczej outsiderem. Styl obrazów Carla Spitzwega kwalifikuje się dziś jako późny romantyzm. W młodości był też rysownikiem. Spitzweg w swoich obrazach przedstawiał ludzi ze środowiska mieszczańskiego. Na obrazach małego formatu malował biedermeierowskie drobnomieszczaństwo, nieraz postacie dziwne i wyobcowane. Doceniany jest jego zmysł obserwacyjny i ukazywanie w swoim malarstwie ludzkich słabości. Obrazy Carla Spitzwega to klasyczna dekoracja, która będzie z pewnością oryginalną ozdobą każdego pomieszczenia.

czytaj więcej zwiń opis

Franz Carl Spitzweg - kolekcja słynnych obrazów

Franz Carl Spitzweg został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Franz Carl Spitzweg" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz niesamowity styl, jaki prezentował Franz Carl Spitzweg w swoich dziełach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Franz Carl Spitzweg" w galerii bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego twórcy. Franz Carl Spitzweg odcisnął spory wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Franz Carl Spitzweg - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W sklepie bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Franz Carl Spitzweg - Szeroka oferta reprodukcji na płótnie

Franz Carl Spitzweg jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w sklepie bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką dekorację. Franz Carl Spitzweg w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Franz Carl Spitzweg" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Franz Carl Spitzweg" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Franz Carl Spitzweg" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  • <%= message %>

Carl Spitzweg-Reprodukcje obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 182

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Obraz Der arme Poet

Obraz "Der arme Poet"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Waldinneres

Obraz "Waldinneres"

Cena od: 148,60 zł
Obraz The Stargazer

Obraz "The Stargazer"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Sunday's walk

Obraz "Sunday's walk"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Visit

Obraz "Visit"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Der Geologe

Obraz "Der Geologe"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Am Stadtbrunnen

Obraz "Am Stadtbrunnen"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Nixenfang

Obraz "Nixenfang"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Der Brunnengast

Obraz "Der Brunnengast"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Liebespaar im Walde

Obraz "Liebespaar im Walde"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Studierender Mönch

Obraz "Studierender Mönch"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Jagdunglueck

Obraz "Jagdunglueck"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Im Hausgarten

Obraz "Im Hausgarten"

Cena od: 148,60 zł
Obraz Der Forellenangler

Obraz "Der Forellenangler"

Cena od: 148,60 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Kategorie:

Filtry