-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Dante Gabriel Rossetti-Reprodukcje i kopie obrazów malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 38

Obraz na płótnie Sen na jawie

Obraz na płótnie "Sen na jawie"

Cena od: 85,00 zł 61,20 zł
Obraz na płótnie Veronica Veronese

Obraz na płótnie "Veronica Veronese"

Cena od: 84,04 zł 60,48 zł
Obraz na płótnie Rzymska wdowa

Obraz na płótnie "Rzymska wdowa"

Cena od: 83,84 zł 60,36 zł
Obraz na płótnie Helena Trojańska

Obraz na płótnie "Helena Trojańska"

Cena od: 83,92 zł 60,40 zł
Obraz na płótnie Pandora

Obraz na płótnie "Pandora"

Cena od: 84,32 zł 60,68 zł
Obraz na płótnie Venus Verticordia

Obraz na płótnie "Venus Verticordia"

Cena od: 83,92 zł 60,40 zł
Obraz na płótnie Lady Lilith

Obraz na płótnie "Lady Lilith"

Cena od: 83,84 zł 60,36 zł
Obraz na płótnie Maria Nazareńska

Obraz na płótnie "Maria Nazareńska"

Cena od: 85,00 zł 61,20 zł
Obraz na płótnie Helena Trojańska

Obraz na płótnie "Helena Trojańska"

Cena od: 83,92 zł 60,40 zł
Obraz na płótnie Kolęda

Obraz na płótnie "Kolęda"

Cena od: 83,92 zł 60,40 zł
Obraz na płótnie Maria Zambaco

Obraz na płótnie "Maria Zambaco"

Cena od: 84,12 zł 60,56 zł
Obraz na płótnie Dawid jako król

Obraz na płótnie "Dawid jako król"

Cena od: 84,32 zł 60,68 zł
Obraz na płótnie Beata Beatrix

Obraz na płótnie "Beata Beatrix"

Cena od: 84,04 zł 60,48 zł
Obraz na płótnie Pandora

Obraz na płótnie "Pandora"

Cena od: 84,52 zł 60,84 zł
Obraz na płótnie Bocca Baciata

Obraz na płótnie "Bocca Baciata"

Cena od: 83,84 zł 60,36 zł
Obraz na płótnie Święta Katarzyna

Obraz na płótnie "Święta Katarzyna"

Cena od: 84,32 zł 60,68 zł
Obraz na płótnie Prozepina

Obraz na płótnie "Prozepina"

Cena od: 112,72 zł 81,12 zł
Obraz na płótnie Sibylla Palmifera

Obraz na płótnie "Sibylla Palmifera"

Cena od: 83,84 zł 60,36 zł
Obraz na płótnie Odnaleziona

Obraz na płótnie "Odnaleziona"

Cena od: 83,84 zł 60,36 zł
Obraz na płótnie Pandora

Obraz na płótnie "Pandora"

Cena od: 84,80 zł 61,04 zł
Obraz na płótnie Ligeia Syrena

Obraz na płótnie "Ligeia Syrena"

Cena od: 84,44 zł 60,76 zł
Obraz na płótnie Sancta Lilias

Obraz na płótnie "Sancta Lilias"

Cena od: 83,64 zł 60,20 zł
Obraz na płótnie Sen na jawie

Obraz na płótnie "Sen na jawie"

Cena od: 85,00 zł 61,20 zł
Obraz na płótnie Prozepina

Obraz na płótnie "Prozepina"

Cena od: 112,88 zł 81,24 zł
Obraz na płótnie Miłość Dantego

Obraz na płótnie "Miłość Dantego"

Cena od: 112,32 zł 80,84 zł
Obraz na płótnie Niebieski sekretarzyk

Obraz na płótnie "Niebieski sekretarzyk"

Cena od: 84,24 zł 60,64 zł
Obraz na płótnie Beata Beatrix

Obraz na płótnie "Beata Beatrix"

Cena od: 84,60 zł 60,88 zł
Obraz na płótnie Koncert sielski

Obraz na płótnie "Koncert sielski"

Cena od: 84,12 zł 60,56 zł
Obraz na płótnie The Blue Bower

Obraz na płótnie "The Blue Bower"

Cena od: 83,84 zł 60,36 zł

Kategorie:

Filtry

Życie i twórczość Gabriela Rossetti

Dante Gabriel Rossetti (ur. 1828-1882), angielski malarz, poeta oraz tłumacz. Przedstawiciel angielskiej szkoły w malarstwie, jeden z założycieli stowarzyszenia Prerafaelitów. Jego pasja do literatury przełożyła się na tematykę obrazów. Rossetti w swoich pierwszych obrazach tworzył ilustracje do dzieł Dantego, Szekspira, Browninga oraz legend o królu Arturze. W 1845 Dante Gabriel Rossetti dostał się do Sass's Drawing Academy, natomiast w 1845 roku do prestiżowej Antique School w Akademii Królewskiej. Jego warsztat, podobnie jak tematyka jego obrazów, z czasem ulegały zmianom. W Akademii Królewskiej wraz z Johnem Everettem Millais, Williamem Hunt'em i swoim bratem, Williamem Michalem Rossetii, założył stowarzyszenie artystyczne "The Pre-Raphaelite Brotherhood". Prerafaelici występowali przeciwko akademickiej sztuce i wzorowali się na mistrzach wczesnego renesansu. Malarstwo prerafaelitów inspirowane było tematyką biblijną, legendami artuańskimi, dziełami Szekspira oraz aluzjami mistycznymi. Starali się oni malować realistycznie, jednocześnie przemycając w swoich dziełach symbolizm, mistycyzm oraz sentymentalizm. Portrety Rossettiego często przedstawiają melancholijne, smukłe kobiety, nierzadko z rysami twarzy jego muzy i żony, Elizabeth Siddal. "Prozerpina", "Beata Beatrix" czy "Lady Lilith" to przykłady kobiecych portretów Rossetti'ego utrzymanych w konwencji niezwykłego malarstwa Prerafaelitów. Jego pasja do literatury przełożyła się na tematykę obrazów. Rossetti w swoich pierwszych obrazach tworzył ilustracje do dzieł Dantego, Szekspira, Browninga oraz legend o królu Arturze. W 1845 Dante Gabriel Rossetti dostał się do Sass's Drawing Academy, natomiast w 1845 roku do prestiżowej Antique School w Akademii Królewskiej. Jego warsztat, podobnie jak tematyka jego obrazów, z czasem ulegały zmianom. W Akademii Królewskiej wraz z Johnem Everettem Millais, Williamem Hunt'em i swoim bratem, Williamem Michalem Rossetii, założył stowarzyszenie artystyczne "The Pre-Raphaelite Brotherhood". Prerafaelici występowali przeciwko akademickiej sztuce i wzorowali się na mistrzach wczesnego renesansu. Malarstwo prerafaelitów inspirowane było tematyką biblijną, legendami artuańskimi, dziełami Szekspira oraz aluzjami mistycznymi. Starali się oni malować realistycznie, jednocześnie przemycając w swoich dziełach symbolizm, mistycyzm oraz sentymentalizm. Portrety Rossettiego często przedstawiają melancholijne, smukłe kobiety, nierzadko z rysami twarzy jego muzy i żony, Elizabeth Siddal. "Prozerpina", "Beata Beatrix" czy "Lady Lilith" to przykłady kobiecych portretów Rossetti'ego utrzymanych w konwencji niezwykłego malarstwa Prerafaelitów.

czytaj więcej zwiń opis

Dante Gabriel Rossetti - kolekcja arcydzieł malarstwa

Dante Gabriel Rossetti został doceniony ze względu na innowacyjne pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Dante Gabriel Rossetti" to najsłynniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Dante Gabriel Rossetti w swoich dziełach, to ta kolekcja będzie Tobie odpowiadać. W kategorii "Dante Gabriel Rossetti" w sklepie bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego artysty. Dante Gabriel Rossetti odcisnął duży wpływ na sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Dante Gabriel Rossetti - Zobacz szeroką ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji na płótnie - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

Dante Gabriel Rossetti - Szeroka oferta reprodukcji na płótnie

Dante Gabriel Rossetti jest artystą, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w naszym sklepie ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twój salon, sypialnia lub gabinet może wzbogacić się o wspaniałą dekorację na ścianę. Dante Gabriel Rossetti w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji słynnych obrazów w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Dante Gabriel Rossetti" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Oprócz tego, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Dante Gabriel Rossetti" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Dante Gabriel Rossetti" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.