Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-50% na fototapety Tylko dzisiaj Koniec promocji za: : :

Ferdinand Georg Waldmüller-Reprodukcje i kopie obrazów Wielkich Malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 26

Kategorie:

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Życie i twórczość Ferdinanda Georga Waldmüllera

Ferdinand Georg Waldmüller (ur. 1793-1865) - austriacki malarz, przedstawiciel akademizmu okresu biedermeier. Waldmüller w początkowym okresie swojej twórczości malował portrety, w późniejszym z kolei preferował pejzaże, martwe natury i sceny rodzajowe. Jednak najbardziej ceniony jest za swoje pejzaże, w których wykazał się realistyczną dbałością o szczegóły oraz delikatną kolorystyką. Ferdinand Georg Waldmüller malował jednak niezgodnie do oficjalnej doktryny Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu, co spowodowało konflikt między nim a reprezentantami tej instytucji. Jego nowatorskie podejście do malarstwa nie zostało zrozumiane przez przedstawicieli Akademii, przez co utracił swoją pracownię i posadę profesora. Dopiero po kilku latach zyskał rehabilitację ze strony cesarza Franciszka Józefa. W kolekcji obrazów Ferdinanda Georga Waldmüllera znajdują się takie dzieła, jak "Portret kartografa z żoną", "Wizyta dziadków" czy "Bukiet róż". Tworzył też portrety znanych osobistości, takich jak Ludwik van Beethoven czy cesarz Franciszek I. Piękne pejzaże, martwa natura oraz portrety najwyższej klasy to idealny sposób na dekorację wnętrz przy pomocy reprodukcji jednego z obrazów Ferdinanda Georga Waldmüllera.

czytaj więcej zwiń opis

Ferdinand Georg Waldmüller - kolekcja słynnych obrazów

Ferdinand Georg Waldmüller został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Ferdinand Georg Waldmüller" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz niesamowity styl, jaki prezentował Ferdinand Georg Waldmüller w swoich dziełach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Ferdinand Georg Waldmüller" w galerii bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego twórcy. Ferdinand Georg Waldmüller odcisnął spory wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Ferdinand Georg Waldmüller - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W sklepie bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Ferdinand Georg Waldmüller - Szeroka oferta reprodukcji na płótnie

Ferdinand Georg Waldmüller jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w sklepie bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką dekorację. Ferdinand Georg Waldmüller w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Ferdinand Georg Waldmüller" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Ferdinand Georg Waldmüller" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Ferdinand Georg Waldmüller" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.