inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na wszystkie obrazy BLACK SALE Koniec promocji za: : :

Reprodukcje obrazów Fernand Khnopff

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Des caresses
od
102,96 zł
171,60 zł
-40%
Obraz na płótnie Les Levres rouges
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie La défiance
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Une aile bleue
od
102,96 zł
171,60 zł
-40%
Obraz na płótnie A Mask
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Les lèvres rouges
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Des roses
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Mask
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Der unheimliche Wald
od
91,20 zł
152,00 zł
-40%
Obraz na płótnie L'encens
od
91,20 zł
152,00 zł
-40%
Fernand Khnopff był belgijskim malarzem tworzącym w nurcie symbolizmu. W swoich obrazach łączył realistyczne przedstawienia z oddaniem tajemniczych stanów umysłu, przemycając czasem wątki spirytystyczne czy okultystyczne. Miłośnikom tego typu malarstwa proponujemy reprodukcje obrazów Fernand Khnopff od bimago! Te intrygujące i nieoczywiste obrazy znakomicie wpiszą się w klimat awangardowych pomieszczeń lub także minimalistyczną przestrzeń biurową. Nadaj swoim wnętrzom niezwykły charakter dzięki reprodukcjom z galerii bimago!

Reprodukcje Fernand Khnopff

Fernand Khnopff to jeden z najbardziej znanych belgijskich malarzy symbolistów, a ponadto niezwykle utalentowany grafik i rzeźbiarz. Był jednym z założycieli ugrupowania Les XX, głoszącego chęć wprowadzenia sztuki do codziennego życia i otwartego na nowe trendy, takie jak impresjonizm, postimpresjonizm i symbolizm. W swojej twórczości Fernand Khnopff łączył realizm ze światem pozazmysłowym, czego dowodem są intrygujące obrazy, pełne wyciszenia i izolacji, a z czasem również przemycające wątki spirytystyczne i okultystyczne.
Fernand Khnopff był malarzem bardzo specyficznym, tworzącym obrazy nieoczywiste i w pewnym sensie metafizyczne, dlatego też jego twórczość budzi różnorodne uczucia: od zachwytu, przez zdziwienie, a na niezrozumieniu kończąc. Nie umniejsza to jednak jego talentowi, bo ten doceniany jest przez krytyków i znawców sztuki na całym świecie. Jeżeli wy również zaliczacie się do wielbicieli malarstwa symbolicznego Fernanda Khnopffa to w bimago znajdziecie znakomite reprodukcje jego najbardziej znanych i cenionych dzieł. Takie wydruki, oprawione w stosowne ramy, z pewnością staną się znakomitą ozdobą domu, biura czy mieszkania.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Fernand Khnopff na ścianę

Reprodukcje obrazów Fernanda Khnopffa, z uwagi na poruszaną przez artystę tematykę, kolorystykę i ekspresję twórczą, stanowią prawdziwą gratkę dla miłośników awangardowych przestrzeni i eklektycznych wnętrz, w których klasyka harmonijnie miesza się z nowoczesnością. Portrety i inne obrazy jego autorstwa będą stanowiły ciekawy, a zarazem bardzo wyrazisty akcent w pomieszczeniu, dlatego też warto zawiesić je w miejscu, pozbawionym zbędnych faktur, wzorów i intensywnych barw. Dzieła Fernanda Khnopffa doskonale sprawdzą się zatem na jasnej ścianie w salonie czy sypialni, a także w minimalistycznie urządzonym biurze czy gabinecie.