inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 03.12.2023

Reprodukcje obrazów Fritz von Uhde

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Der Gartenweg
od
91,20 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie The Last Supper
od
91,20 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Im Vorzimmer
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Nude study
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Zwei Mädchen
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Nursery
od
91,20 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Im Herbst
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie The Nursery
od
91,20 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie In the Morning
od
91,20 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Christmas Eve
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Das Tischgebet
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Autoportret
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Kinderstudie
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Holy Night
od
58,08 zł
96,84 zł
Fritz von Uhde to niemiecki malarz działający w nurcie impresjonizmu i realizmu, uważany za twórcę Secesji Monachijskiej. Uwieczniał on głównie pejzaże i sceny z życia zwykłych ludzi – rybaków, szwaczek i starszych, wiejskich kobiet. Jeśli interesuje Cię ta tematyka, udekoruj swoje pomieszczenia obrazami Fritza von Uhde od bimago! Reprodukcje Fritz von Uhde doskonale pasować będą do wnętrz utrzymanych w stylu rustykalnym, ale można stosować je także w innym aranżacjach. Zobacz kolekcję reprodukcji Fritza von Uhde i odkryj moc sztuki przez duże „S”!

Reprodukcje na płótnie Fritz von Uhde

Fritz von Uhde to przedstawiciel niemieckiego nurtu artystycznego. Był wszechstronnie wykształcony. Trudnił się malarstwem. Uważa się, że był jednym z wybitnych reprezentantów niemieckiego impresjonizmu i realizmu. Na uwagę zasługuje fakt, że był jednym z założycieli Secesji Monachijskiej. Była to swego rodzaju wspólnota artystyczna mająca za zadanie wspierać osoby zajmujące się sztuką. Jednym ze sposobów wsparcia była troska o jak najlepszy byt materialny, a także zachęta do rozwoju artystycznego i poszukiwania nowych dróg rozwoju. Przedstawiciele tej grupy działali w nurcie historycznego konserwatyzmu.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Fritz von Uhde na ścianę

Bardzo dużą rolę w malarstwie Franza von Uhde odgrywa światło i zabawa jego natężeniem. Z kolei do nurtu realistycznego zbliża go tematyka dzieł. Skupiają się one na życiu codziennym “zwykłych” ludzi oraz pejzaży. Niemiecki artysta chętnie portretuje ich w obliczu ich codziennych trosk, zmartwień oraz zajęć. Równie chętnie przygląda się życiu na wsi, jak i miejskim krajobrazom. Ze względu na tematykę reprodukcje dzieł niemieckiego malarza doskonale uzupełnią wnętrza utrzymane w rustykalnym klimacie. Ich styl doskonale podkreślą drewniane dodatki, meble, ściany czy podłogi. Aby wydobyć z nich to, co najpiękniejsze, warto pamiętać o dobrym oświetleniu, które wydobędzie i podkreśli każdy, nawet najmniejszy detal obrazu. Dlatego doskonale sprawdzi się tutaj oświetlenie punktowe, w postaci kinkietów czy odpowiednio umiejscowionej lampy stojącej. Kolekcja reprodukcji dzieł sztuki od marki bimago to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli wybitnych artystów. Dzięki niej wielkie obrazy są na wyciągnięcie ręki.