tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 25.10.2021

Obrazy Georg Friedrich Kersting

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Reprodukcje na płótnie Georg Friedrich Kersting

Georg Friedrich Kersting był niemieckim malarzem, specjalizującym się w stylu biedermeier. W swoich dziełach poruszał więc charakterystyczne dla tego nurtu tematy, a zasłynął jako jeden z najwybitniejszych autorów obrazów z wnętrzami w roli głównej. Poza scenami rodzajowymi we wnętrzach mieszczańskich, malował również portrety i romantyczne pejzaże. Co ciekawe, podczas swojego życia Georg Friedrich Kersting realizował się nie tylko jako wybitny malarz, ale również walczył w armii pruskiej, uczył rysunku dzieci polskich arystokratów, a także kierował pracownią malarską Królewskiej Saskiej Manufakturze Porcelany w Miśni.
Obrazy na płótnie Georga Friedrich Kerstinga charakteryzują się subtelną, nieco przygaszoną kolorystyką, olbrzymią troską o szczegóły i doskonałym odwzorowaniem postaci ludzkich. Do jego najbardziej znanych dzieł należą między innymi „Hafciarka” i „Caspar David Friedrich w swojej pracowni”. Oryginały obrazów mistrza podziwiać można w europejskich i światowych muzeach, natomiast doskonałej jakości reprodukcje znaleźć można w ofercie bimago. Do wyboru są kopie w różnych rozmiarach, dostępne jako tradycyjny wydruk na płótnie lub wydruk premium, który wyróżnia się fantastycznym efektem głębi i charakterystycznym dla obrazów olejnych połyskiem.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Georg Friedrich Kersting na ścianę

Reprodukcje obrazów Georga Friedrich Kersting to propozycja idealna dla wszystkich tych, którzy szukają eleganckich i szlachetnych dekoracji, utrzymanych w stonowanym klimacie. Dzieła artysty doskonale spełniają te wymogi i dzięki temu znakomicie komponują się z klasycznymi aranżacjami i przytulnymi wnętrzami, urządzonymi w kolorach szarości, granatu czy brązu. Kopie portretów czy pejzaży pędzla Georga Kerstinga będą fantastycznie prezentowały się na ścianie salonu w stylu angielskim, a także sypialni utrzymanej w klimacie paryskim. Mogą być również oryginalnym prezentem dla miłośników sztuki romantycznej lub fanów twórczości spod znaku biedermeier.