inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 05.12.2023 Koniec promocji za: : :

Reprodukcje Georg Friedrich Kersting

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Georg Friedrich Kersting był niemieckim malarzem związanym z okresem biedermaier. Jego dorobek stanowią głównie portrety, sceny rodzajowe i pejzaże. Obrazy na płótnie Kerstinga charakteryzują się subtelną, nieco przygaszoną kolorystyką i bardzo dużą dbałością o szczegóły! W bimago proponujemy reprodukcje obrazów Georga Kerstinga, które wniosą do pomieszczeń nutkę elegancji. Obrazy te najlepiej sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w stylu klasycznym, angielskim czy paryskim. Odmień swoją przestrzeń dzięki reprodukcjom!

Reprodukcje na płótnie Georg Friedrich Kersting

Georg Friedrich Kersting był niemieckim malarzem, specjalizującym się w stylu biedermeier. W swoich dziełach poruszał więc charakterystyczne dla tego nurtu tematy, a zasłynął jako jeden z najwybitniejszych autorów obrazów z wnętrzami w roli głównej. Poza scenami rodzajowymi we wnętrzach mieszczańskich, malował również portrety i romantyczne pejzaże. Co ciekawe, podczas swojego życia Georg Friedrich Kersting realizował się nie tylko jako wybitny malarz, ale również walczył w armii pruskiej, uczył rysunku dzieci polskich arystokratów, a także kierował pracownią malarską Królewskiej Saskiej Manufakturze Porcelany w Miśni.
Obrazy na płótnie Georga Friedrich Kerstinga charakteryzują się subtelną, nieco przygaszoną kolorystyką, olbrzymią troską o szczegóły i doskonałym odwzorowaniem postaci ludzkich. Do jego najbardziej znanych dzieł należą między innymi „Hafciarka” i „Caspar David Friedrich w swojej pracowni”. Oryginały obrazów mistrza podziwiać można w europejskich i światowych muzeach, natomiast doskonałej jakości reprodukcje znaleźć można w ofercie bimago. Do wyboru są kopie w różnych rozmiarach, dostępne jako tradycyjny wydruk na płótnie lub wydruk premium, który wyróżnia się fantastycznym efektem głębi i charakterystycznym dla obrazów olejnych połyskiem.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Georg Friedrich Kersting na ścianę

Reprodukcje obrazów Georga Friedrich Kersting to propozycja idealna dla wszystkich tych, którzy szukają eleganckich i szlachetnych dekoracji, utrzymanych w stonowanym klimacie. Dzieła artysty doskonale spełniają te wymogi i dzięki temu znakomicie komponują się z klasycznymi aranżacjami i przytulnymi wnętrzami, urządzonymi w kolorach szarości, granatu czy brązu. Kopie portretów czy pejzaży pędzla Georga Kerstinga będą fantastycznie prezentowały się na ścianie salonu w stylu angielskim, a także sypialni utrzymanej w klimacie paryskim. Mogą być również oryginalnym prezentem dla miłośników sztuki romantycznej lub fanów twórczości spod znaku biedermeier.