Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-35% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 03.11.2020 Zobacz

Georges Seurat-Reprodukcje obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 51

  1. 1
  2. 2
Obraz na płótnie La Tour Eiffel
od
54,96 zł
84,60 zł
Obraz na płótnie La Tour Eiffel
Obraz na płótnie The Circus
od
54,60 zł
84,04 zł
Obraz na płótnie The Circus
Obraz na płótnie The Models
od
72,72 zł
111,92 zł
Obraz na płótnie The Models
Obraz na płótnie L'arc-en-ciel
od
73,44 zł
113,00 zł
Obraz na płótnie L'arc-en-ciel
Obraz na płótnie Femme lisant
od
54,72 zł
84,24 zł
Obraz na płótnie Femme lisant
Obraz na płótnie Lastenträger
od
54,60 zł
84,04 zł
Obraz na płótnie Lastenträger
Obraz na płótnie Nourrice
od
54,64 zł
84,12 zł
Obraz na płótnie Nourrice
Obraz na płótnie La Grande Jatte
od
73,44 zł
113,00 zł
Obraz na płótnie La Grande Jatte
Obraz na płótnie 1883
od
73,44 zł
113,00 zł
Obraz na płótnie 1883
Obraz na płótnie La Banlieu
od
72,72 zł
111,92 zł
Obraz na płótnie La Banlieu
  1. 1
  2. 2

Kategorie:

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Twórczość i najsłynniejsze obrazy Georges-Pierre Seurata

Georges-Pierre Seurat (1859 - 1891) - francuski malarz, przedstawiciel neoimpresjonizmu. Twórca pointylizmu, innowacyjnej techniki malarskiej polegające na budowaniu kompozycji obrazu poprzez nakładanie gęsto rozmieszczonych, różnobarwnych punktów i kresek. Georges Seurat znany jest z takich obrazów jak "Niedzielne popołudnie na wyspie Grande Jatte" czy "Kąpiel w Asnieres". Seurat stworzył malarstwo intelektualne, usystematyzowane, podporządkowane regułom i zasadom. Jego twórczość to przede wszystkim kompozycje plenerowe, głównie obrazy o tematyce morskiej. Najważniejszy i najwspanialszy obraz Seurata to "Niedzielne popołudnie na wyspie Grande-Jatte", charakteryzujący się geometrycznymi kształtami i nagromadzeniem małych, kolorowych plamek. W późnym okresie swojej twórczości Seurat dostosowuje wymyśloną przez siebie technikę do scen we wnętrzach.

czytaj więcej zwiń opis

Georges Seurat - kolekcja arcydzieł malarstwa

Georges Seurat został doceniony ze względu na odkrywcze rozwiązania w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów na płótnie "Georges Seurat" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz niesamowity styl, jaki prezentował Georges Seurat w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Georges Seurat" w sklepie bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego twórcy. Georges Seurat odcisnął duży wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego domu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie idealnie prezentował się we wnętrzu. Georges Seurat - Zobacz szeroką ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Georges Seurat - Szeroka oferta reprodukcji na płótnie

Georges Seurat jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w naszym sklepie ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o wspaniałą dekorację ścienną. Georges Seurat w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji słynnych obrazów w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Georges Seurat" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Georges Seurat" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o wytwornej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Georges Seurat" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego mieszkania lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.