inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 06.12.2021

Obrazy Giovanni Segantini

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Plowing peasant
od
80,36 zł
123,68 zł
Obraz na płótnie Self-portrait
od
59,84 zł
92,08 zł
Obraz na płótnie Capriolo morto
od
80,16 zł
123,40 zł
Obraz na płótnie La vanità
od
80,36 zł
123,68 zł
Obraz na płótnie Pascoli alpini
od
80,32 zł
123,56 zł
Obraz na płótnie A messa prima
od
100,16 zł
154,12 zł
Obraz na płótnie Dea pagana
od
59,64 zł
91,80 zł
Obraz na płótnie La lavandaia
od
59,96 zł
92,28 zł

Reprodukcje na płótnie Giovanni Segantini

Giovanni Battista Emanuele Maria Segatini, znany pod nazwiskiem Giovanni Segantini, to XIX-wieczny włoski malarz, pracujący w nurcie naturalistycznego realizmu i symbolicznego neoimpresjonizmu. W pierwszych latach swojej kariery malował przede wszystkim kompozycje plenerowe i martwe natury, a następnie zwrócił się ku nastrojowym pejzażom wiejskim i scenom rodzajowym, często powiązanym z tematyką religijną. Kolejny etap twórczości mistrza to liczne pejzaże alpejskie w jasnej tonacji kolorystycznej, przyjęcie dywizjonistycznego sposobu malarstwa, a okazjonalnie także tworzenie w technice pointylizmu, czyli tworzenie obrazu poprzez zapełnianie go gęsto ułożonymi kropkami i kreskami.
Dzieła, które tworzył Giovanni Segantini do dziś zachwycają fantastyczną kompozycją, intrygującą kolorystyką i techniką wykonania. Poruszana tematyka również okazała się być tak ponadczasowa, że współcześni miłośnicy doskonale urządzonych wnętrz pragną mieć obrazy malarza w swoim domu. Jako że oryginały nie są dostępne zwykłym śmiertelnikom, z pomocą przychodzi bimago i doskonałe reprodukcje najwspanialszych dzieł pędzla Giovanniego Segantiniego.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Giovanni Segantini na ścianę

Reprodukcje obrazów, których autorem jest Giovanni Segantini, to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników malarstwa naturalistycznego i wielbicieli pejzaży, zachwycających umiejętną grą światła i cienia. Tego typu płótna będą stylową, ale jednocześnie subtelną i pozbawioną nadmiernego patetyzmu dekoracją wnętrza. Szczególnie, gdy zawisną na ścianie salonu, sypialni lub jadalni urządzonych w stylu rustykalnym bądź umiejętnie łączących klimat country z nowoczesnością. Alpejskie krajobrazy doskonale wpiszą się również w charakter hotelowych przestrzeni i będą ciekawym elementem dekoracyjnym w biurze lub restauracji.