tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 18.10.2021

Obrazy Hans Thoma

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Faun und Junge
od
59,72 zł
91,88 zł
Obraz na płótnie Blick ins Tal
od
59,84 zł
92,08 zł
Obraz na płótnie Early Spring
od
80,28 zł
123,56 zł
Obraz na płótnie Die …d
od
60,08 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Siesta
od
60,24 zł
92,68 zł
Obraz na płótnie Mainlandschaft
od
60,08 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Selfportrait
od
59,80 zł
92,00 zł
Obraz na płótnie Adam and Eve
od
59,96 zł
92,28 zł
Obraz na płótnie Quellnymphe
od
59,72 zł
91,88 zł

Reprodukcje Hans Thoma

Hans Thoma był niemieckim malarzem i grafikiem o dość rozległym zakresie zainteresowań twórczych. Malował portrety, sceny rodzajowe, a także obrazy o tematyce alegorycznej, mitologicznej i religijnej. Dużą część jego dorobku artystycznego obejmują również pejzaże, które tworzył we własnym, wyjątkowym stylu. Cechą charakterystyczną krajobrazów pędzla Hansa Thoma było przedstawianie ich z wysokiej perspektywy, co szczególnie widać w przypadku obrazów ukazujących plenery górskie.
Obecnie obrazy Hansa Thoma podziwiać można w wielu muzeach i galeriach sztuki, w tym w Muzeach Narodowych w Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu. Doskonałe reprodukcje najsłynniejszych dzieł Thoma znaleźć można natomiast w ofercie bimago, dzięki czemu niezwykłymi obrazami tego wybitnego malarza można cieszyć się również we własnym domu, biurze lub mieszkaniu.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy Hans Thoma na ścianę salonu lub biura

Twórczość Hansa Thoma obejmuje obrazy o niezwykle bogatej tematyce i utrzymane w różnych tonacjach kolorystycznych, dlatego też idealnie wpisują się w klimat wnętrz zaaranżowanych w niemal każdym stylu. Zdecydowanie najlepiej będą jednak pasowały do pomieszczeń klasycznych, z drewnianymi meblami, miękkimi kanapami i ciężkimi zasłonami. Reprodukcje krajobrazów i scenek rodzajowych z elementami ludycznymi doskonale sprawdzą się natomiast w domach i mieszkaniach, w których króluje styl rustykalny lub też niezwykle modny klimat country. Obrazy na płótnie, przedstawiające kompozycje mityczne i alegoryczne idealnie nadają się do stworzenia oryginalnej, domowej galerii sztuki w salonie lub długim, przestronnym korytarzu. Kilka zawieszonych obok siebie reprodukcji Hansa Thoma, stylowo oświetlonych kinkietami ściennymi, będą niesamowitą ozdobą wnętrza i prawdziwą dumą ich właścicieli.