inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 29.02.2024

Reprodukcje obrazów Hans Thoma

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Hans Thoma był niemieckim malarzem i grafikiem, tworzącym na przełomie XIX i XX wieku. Zasłynął z rozległych pejzaży ukazywanych z wysokiej perspektywy. Jest także autorem licznych portretów, scen rodzajowych i dzieł inspirowanych mitologią i wątkami religijnymi. Reprodukcje Hans Thoma znajdziesz w jednej z kolekcji bimago. Te obrazy pasować będą zwłaszcza do klasycznych aranżacji. Reprodukcje doskonale będą prezentować się także w pomieszczeniach w stylu rustykalnym i country. Sprawdź, jakie możliwości stwarzają reprodukcje Hansa Thoma!

Reprodukcje Hans Thoma

Hans Thoma był niemieckim malarzem i grafikiem o dość rozległym zakresie zainteresowań twórczych. Malował portrety, sceny rodzajowe, a także obrazy o tematyce alegorycznej, mitologicznej i religijnej. Dużą część jego dorobku artystycznego obejmują również pejzaże, które tworzył we własnym, wyjątkowym stylu. Cechą charakterystyczną krajobrazów pędzla Hansa Thoma było przedstawianie ich z wysokiej perspektywy, co szczególnie widać w przypadku obrazów ukazujących plenery górskie.
Obecnie obrazy Hansa Thoma podziwiać można w wielu muzeach i galeriach sztuki, w tym w Muzeach Narodowych w Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu. Doskonałe reprodukcje najsłynniejszych dzieł Thoma znaleźć można natomiast w ofercie bimago, dzięki czemu niezwykłymi obrazami tego wybitnego malarza można cieszyć się również we własnym domu, biurze lub mieszkaniu.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy Hans Thoma na ścianę salonu lub biura

Twórczość Hansa Thoma obejmuje obrazy o niezwykle bogatej tematyce i utrzymane w różnych tonacjach kolorystycznych, dlatego też idealnie wpisują się w klimat wnętrz zaaranżowanych w niemal każdym stylu. Zdecydowanie najlepiej będą jednak pasowały do pomieszczeń klasycznych, z drewnianymi meblami, miękkimi kanapami i ciężkimi zasłonami. Reprodukcje krajobrazów i scenek rodzajowych z elementami ludycznymi doskonale sprawdzą się natomiast w domach i mieszkaniach, w których króluje styl rustykalny lub też niezwykle modny klimat country. Obrazy na płótnie, przedstawiające kompozycje mityczne i alegoryczne idealnie nadają się do stworzenia oryginalnej, domowej galerii sztuki w salonie lub długim, przestronnym korytarzu. Kilka zawieszonych obok siebie reprodukcji Hansa Thoma, stylowo oświetlonych kinkietami ściennymi, będą niesamowitą ozdobą wnętrza i prawdziwą dumą ich właścicieli.