tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 18.10.2021

Obrazy Heinrich Zille

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Mutter und Kind
od
79,80 zł
122,80 zł
Obraz na płótnie Freibad Wannsee
od
80,08 zł
123,20 zł
Obraz na płótnie Erhängte Frau
od
60,36 zł
92,88 zł
Obraz na płótnie Berliner Typen
od
59,80 zł
92,00 zł
Obraz na płótnie Roller Skaters
od
59,92 zł
92,20 zł
Obraz na płótnie Müllsammler
od
60,16 zł
92,56 zł
Obraz na płótnie Ferienpaten
od
59,80 zł
92,00 zł
Obraz na płótnie Nauener Park
od
80,28 zł
123,56 zł
Obraz na płótnie Zur Mutter Erde
od
100,64 zł
154,88 zł
Obraz na płótnie Die Harfenjule
od
60,40 zł
92,96 zł

Reprodukcje Heinrich Zille

Heinrich Rudolf Zille to znany i ceniony niemiecki malarz, grafik, rysownik i fotograf, specjalizujący się w portretowaniu berlińskiego drobnomieszczaństwa. Artysta przez całe życie związany był z nurtem awangardowym w sztukach plastycznych, a jego prace wystawiane były nie tylko w największych galeriach, ale również chętnie publikowane w czasopismach oraz gazetach, poświęconych życiu codziennemu Berlińczyków.
Najsłynniejsze dzieła, stworzone przez Heinricha Zille, przedstawiają proste, zwyczajne, a nierzadko również zabawne scenki z życia mieszkańców stolicy Niemiec. Wśród nich można znaleźć rysunki z ludźmi odpoczywającymi w parku, robiącymi zakupy na targu czy spacerującymi po mieście. Ta codzienna tematyka, w połączeniu z minimalistyczna kolorystyką i nieco karykaturalną kreską sprawiają, że prace artysty są ponadczasowe, a zarazem bardzo uniwersalne.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy Heinrich Zille na ścianę

Reprodukcje obrazów Heinricha Zille to propozycja idealna dla wszystkich, którzy szukają do swojego domu lub biura oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju dekoracji. Malarstwo tego artysty to bowiem doskonałe połączenie pasji, talentu do obserwacji życia codziennego, a także znacznej dawki poczucia humoru. Grafiki Heinricha Zille znakomicie sprawdzą się w nowoczesnych, nieco awangardowych przestrzeniach, a także artystycznych pracowniach i eklektycznych sypialniach. Z pewnością docenią je również miłośnicy aranżacji, zawierających w sobie elementy vintage. Z uwagi na tematykę obrazów dobrym pomysłem jest nie tylko udekorowanie nimi salonu czy sypialni, ale również zawieszenie ich na ścianie kuchni, a nawet łazienki. W klimat tej ostatniej szczególnie dobrze wpiszą się reprodukcje naszkicowanych przez artystę scenek z życia domowego berlińskich mieszczan.