inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Darmowa dostawa Koniec promocji za: : :

Reprodukcje obrazów Heinrich Zille

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Nauener Park
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Ferienpaten
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Die Harfenjule
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Roller Skaters
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Mutter und Kind
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Berliner Typen
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Zur Mutter Erde
od
120,12 zł
171,60 zł
Interesuje Cię malarstwo ukazujące sceny z codziennego życia ludzi? Nie przegap reprodukcji Heinricha Zille - niemieckiego malarza i grafika, związanego z ruchem awangardowym w sztukach plastycznych. Wśród obrazów na płótnie od bimago znajdziesz przedstawienia berlińczyków odpoczywających w parku, robiących zakupy i kąpiących się w jeziorze. Obrazy te sprawdzą się zwłaszcza w awangardowym salonie i eklektycznej sypialni. Wybierz temat, który najbardziej Cię przekonuje i odmień swoją przestrzeń dzięki reprodukcjom Heinricha Zille!

Reprodukcje Heinrich Zille

Heinrich Rudolf Zille to znany i ceniony niemiecki malarz, grafik, rysownik i fotograf, specjalizujący się w portretowaniu berlińskiego drobnomieszczaństwa. Artysta przez całe życie związany był z nurtem awangardowym w sztukach plastycznych, a jego prace wystawiane były nie tylko w największych galeriach, ale również chętnie publikowane w czasopismach oraz gazetach, poświęconych życiu codziennemu Berlińczyków.
Najsłynniejsze dzieła, stworzone przez Heinricha Zille, przedstawiają proste, zwyczajne, a nierzadko również zabawne scenki z życia mieszkańców stolicy Niemiec. Wśród nich można znaleźć rysunki z ludźmi odpoczywającymi w parku, robiącymi zakupy na targu czy spacerującymi po mieście. Ta codzienna tematyka, w połączeniu z minimalistyczna kolorystyką i nieco karykaturalną kreską sprawiają, że prace artysty są ponadczasowe, a zarazem bardzo uniwersalne.

Czytaj więcej Zwiń opis

Obrazy Heinrich Zille na ścianę

Reprodukcje obrazów Heinricha Zille to propozycja idealna dla wszystkich, którzy szukają do swojego domu lub biura oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju dekoracji. Malarstwo tego artysty to bowiem doskonałe połączenie pasji, talentu do obserwacji życia codziennego, a także znacznej dawki poczucia humoru. Grafiki Heinricha Zille znakomicie sprawdzą się w nowoczesnych, nieco awangardowych przestrzeniach, a także artystycznych pracowniach i eklektycznych sypialniach. Z pewnością docenią je również miłośnicy aranżacji, zawierających w sobie elementy vintage. Z uwagi na tematykę obrazów dobrym pomysłem jest nie tylko udekorowanie nimi salonu czy sypialni, ale również zawieszenie ich na ścianie kuchni, a nawet łazienki. W klimat tej ostatniej szczególnie dobrze wpiszą się reprodukcje naszkicowanych przez artystę scenek z życia domowego berlińskich mieszczan.