-28% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Henri Rousseau-Reprodukcje obrazów Wielkich Malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 97

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Obraz na płótnie Autoportret

Obraz na płótnie "Autoportret"

Cena od: 84,12 zł 60,56 zł
Obraz na płótnie La Carmagnole

Obraz na płótnie "La Carmagnole"

Cena od: 143,40 zł 103,24 zł
Obraz na płótnie Portrait of a Woman

Obraz na płótnie "Portrait of a Woman"

Cena od: 85,00 zł 61,20 zł
Obraz na płótnie Portrait of a Woman

Obraz na płótnie "Portrait of a Woman"

Cena od: 84,60 zł 60,88 zł
Obraz na płótnie Exotic Landscape

Obraz na płótnie "Exotic Landscape"

Cena od: 111,92 zł 80,56 zł
Obraz na płótnie Beauty and the Beast

Obraz na płótnie "Beauty and the Beast"

Cena od: 84,80 zł 61,04 zł
Obraz na płótnie The Snake Charmer

Obraz na płótnie "The Snake Charmer"

Cena od: 112,20 zł 80,76 zł
Obraz na płótnie Quay at Ivry

Obraz na płótnie "Quay at Ivry"

Cena od: 112,12 zł 80,72 zł
Obraz na płótnie Eve

Obraz na płótnie "Eve"

Cena od: 84,24 zł 60,64 zł
Obraz na płótnie Autoportret

Obraz na płótnie "Autoportret"

Cena od: 84,12 zł 60,56 zł
Obraz na płótnie Vue des fortifications

Obraz na płótnie "Vue des fortifications"

Cena od: 112,00 zł 80,64 zł
Obraz na płótnie Paysage au clocher

Obraz na płótnie "Paysage au clocher"

Cena od: 111,92 zł 80,56 zł
Obraz na płótnie Portrait de femme

Obraz na płótnie "Portrait de femme"

Cena od: 83,92 zł 60,40 zł
Obraz na płótnie Anticipation

Obraz na płótnie "Anticipation"

Cena od: 83,84 zł 60,36 zł
Obraz na płótnie Walka jaguara

Obraz na płótnie "Walka jaguara"

Cena od: 84,80 zł 61,04 zł
Obraz na płótnie Vue du Quai d'Ivry

Obraz na płótnie "Vue du Quai d'Ivry"

Cena od: 112,00 zł 80,64 zł
Obraz na płótnie Paint.

Obraz na płótnie "Paint."

Cena od: 84,60 zł 60,88 zł
Obraz na płótnie Bouquet des fleurs

Obraz na płótnie "Bouquet des fleurs"

Cena od: 84,04 zł 60,48 zł
Obraz na płótnie Le Moulin

Obraz na płótnie "Le Moulin"

Cena od: 112,80 zł 81,20 zł
Obraz na płótnie Flamingi

Obraz na płótnie "Flamingi"

Cena od: 84,60 zł 60,88 zł
Obraz na płótnie La Bougie rose

Obraz na płótnie "La Bougie rose"

Cena od: 84,80 zł 61,04 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorie:

Filtry

Najsłynniejsze obrazy Henri Rousseau

Henri Rousseau (ur. 1844-1910) - francuski malarz zaliczany do nurtu prymitywistów. Rousseau dość późno zaczął swoją karierę, wcześniej pracował jako urzędnik, stąd też nadano mu przydomek "Celnik". Henri Rousseau jest najbardziej znany ze swoich obrazów ukazujących dżunglę, takich jak "Głodny lew" czy "Tygrys podczas burzy tropikalnej". W jego twórczości są również portrety oraz pejzaże ukazujące Paryż. Życie Henri'ego Rousseau otoczone jest legendami np. o tym, że brał udział w kampanii meksykańskiej Napoleona III. Prawdopodobnie jednak Rousseau nigdy nie opuścił granic Francji. Sam artysta nie dementował jednak tych pogłosek, a obrazy meksykańskiej dżungli tworzył jedynie na podstawie swojej wyobraźni. Początkowo obrazy Rousseau nie były przyjmowane z entuzjazmem zarówno przez publiczność, jak i środowisko artystyczne. Dopiero po dwudziestu latach talent artysty został doceniony. Wielkie uznanie przyniósł mu obraz "Zaklinaczka węży". Od tej pory Rousseau znajdował kupców dla swoich obrazów, choć jego stawki nie były wysokie. Artysta do końca życia żył w nędzy i zmarł w 1910 roku z powodu gangreny. Dzięki pamięci przyjaciół i artystów pamięć o nim przetrwała do dziś. Obecnie uznawany jest za jednego z najwybitniejszych malarzy XX-wieku. Henri Rousseau jest najbardziej znany ze swoich obrazów ukazujących dżunglę, takich jak "Głodny lew" czy "Tygrys podczas burzy tropikalnej". W jego twórczości są również portrety oraz pejzaże ukazujące Paryż. Życie Henri'ego Rousseau otoczone jest legendami np. o tym, że brał udział w kampanii meksykańskiej Napoleona III. Prawdopodobnie jednak Rousseau nigdy nie opuścił granic Francji. Sam artysta nie dementował jednak tych pogłosek, a obrazy meksykańskiej dżungli tworzył jedynie na podstawie swojej wyobraźni. Początkowo obrazy Rousseau nie były przyjmowane z entuzjazmem zarówno przez publiczność, jak i środowisko artystyczne. Dopiero po dwudziestu latach talent artysty został doceniony. Wielkie uznanie przyniósł mu obraz "Zaklinaczka węży". Od tej pory Rousseau znajdował kupców dla swoich obrazów, choć jego stawki nie były wysokie. Artysta do końca życia żył w nędzy i zmarł w 1910 roku z powodu gangreny. Dzięki pamięci przyjaciół i artystów pamięć o nim przetrwała do dziś. Obecnie uznawany jest za jednego z najwybitniejszych malarzy XX-wieku.

czytaj więcej zwiń opis

Henri Rousseau - kolekcja słynnych obrazów

Henri Rousseau został doceniony ze względu na nowatorskie pomysły w swojej twórczości. Kolekcja wydruków na płótnie "Henri Rousseau" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz oryginalny styl, jaki prezentował Henri Rousseau w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Henri Rousseau" w sklepie bimago znajdziesz najważniejsze dzieła tego artysty. Henri Rousseau odcisnął duży wpływ na ówczesną sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Henri Rousseau - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W galerii bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Henri Rousseau - Bogata oferta reprodukcji

Henri Rousseau jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w galerii bimago ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o wspaniałą ozdobę. Henri Rousseau w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Henri Rousseau" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Henri Rousseau" to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Henri Rousseau" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.