inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Promocja ważna do 04.12.2022

Hokusai Katsushika obrazy, Wielka Fala w Kanagawie i reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Fascynuje Cię kultura i sztuka japońska? Chcesz stworzyć w swoich czterech ścianach namiastkę kraju Kwitnącej Wiśni? Nie przegap reprodukcji Hokusai Katsushika – jednego z najwybitniejszych japońskich malarzy, znanego z barwnych drzeworytów w stylu ukiyo-e. Obrazy te wyróżniają się wyrazistymi kształtami i mocnymi przejściami między kolorami. Dzięki obrazom na płótnie od bimago można upiększyć wnętrza niebanalnym motywem. Odkryj potencjał reprodukcji Hokusai Katsushika i stwórz aranżację swojego pomieszczenia z nutką Orientu!

Reprodukcje obrazów Hokusai Katsushika

Obrazy Hokusai Katsushika to prawdziwa gratka dla miłośników kultury i sztuki japońskiej. Ten słynny artysta, pejzażysta, karykaturzysta i rysownik urodzony w drugiej połowy XVIII wieku jest obecnie uznawany za jednego z mistrzów sztuki japońskiej zwanej ukiyo-e. Dlatego z jego dzieł bije pewna radość życia i hedonizm. Sławne obrazy będą doskonałym dopełnieniem jasnych i przestronnych wnętrz. Wyraziste kształty, mocne przejścia między kolorami będą bardzo dobrze prezentować się na gładkich ścianach, w nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie przyjazna będzie dla nich szarość, biel oraz wszelkiego rodzaju pastele. Dzieła sztuki Hokusai Katsushika wprowadzą domowników w stan odprężenia i relaksu. Dlatego warto umieścić je w salonie lub w sypialni. Reprodukcje to także dobry sposób na dopełnienie wystroju wnętrza restauracji serwującej jedzenie z Kraju Kwitnącej Wiśni. Z obrazami orientalnymi i żywą roślinnością reprodukcja ta pozwoli stworzyć niesamowitą aranżację we wnętrzu.

czytaj więcej zwiń opis

Słynne obrazy Hokusai Katsushika

Obrazy Hokusai Katsushika to bardzo wdzięczny pomysł na prezent, nawet dla osób nie interesujących się sztuką. Ciekawa kolorystyka i nieoczywisty sposób przedstawienia krajobrazów zachwycą nie tylko ozdobią ściany, ale i wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego. W ofercie sklepu bimago można znaleźć jedno z najsłynniejszych dzieł japońskiego artysty - “Wielką falę w Kanagawie”. Jeden z najbardziej znanych na świecie drzeworytów jest częścią całego cyklu “Trzydzieści sześć widoków góry Fuji”. Poza drzeworytem przedstawiającym wznoszącą się falę, znajduje się w nim 46 wybitnych grafik. Reprodukcja “Wielkiej fali w Kanagawie” jest dostępna zarówno w formie wielkoformatowej fototapety, jak i obrazów na płótnie w różnych wersjach kolorystycznych.